تحلیل قیمت کاردانو: در انتظار افت بیشتر | ۲۰ خرداد

۲۰ خرداد ۱۴۰۳
تحلیل قیمت کاردانو: روبه رو شدن با محدوده مقاومتی | 20 خرداد

قیمت کاردانو (ADA) در محدوده باریک عرضه قرار دارد که می تواند آن را به سمت پایین هدایت کند. ۶.۱۱ درصد از سود کاردانو در ۳۰ روز گذشته از بین رفته و احتمال افت بیشتر هم وجود دارد.

این پیش بینی با اندیکاتور ورود و خروج پول جهانی (GIOM) تایید شده است. این اندیکاتور آدرس ها را بر اساس سود، ضرر و سربه سر شدن طبقه بندی می کند. تریدرها با استفاده از این اندیکاتور می توانند سطوح حمایت و مقاومت را احتمالی را مشخص کنند.

بر این اساس، محدوده بین ۰.۴۴ تا ۰.۴۹ دلار می تواند یک مقاومت برای قیمت کاردانو باشد. اگر این اتفاق بیفتد، احتمالا ADA تا ۰.۴۲ دلار عقب نشینی خواهد کرد. در صورتی که فشار فروش افزایش یابد ممکن است قیمت تا ۰.۴۰ دلار هم کاهش یابد.

نمودار روزانه قیمت کاردانو / دلار

نمودار روزانه قیمت کاردانو / دلار. برای مشاهده نمودار در اندازه بزرگ روی آن کلیک کنید.

هم اکنون قیمت در حوالی ۰.۴۳ دلار معامله می شود. با وجود افت قیمت، تعداد تراکنش های بزرگ در شبکه در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱.۳۲ درصد افزایش یافته است. البته این میزان نمی تواند لزوما نشان دهنده افزایش فشار خرید باشد زیرا ممکن است وجوه بین کیف پولها منتقل شده یا به فروش رسیده باشد.

طبق تحلیل میهن سیگنال، بر اساس داده های سانتیمنت، تعداد آدرس های فعال شبکه کاردانو در هشتم ژوئن به ۳۵۰۰۰ عدد رسیده است. این میزان تا ۳۲۱۰۰ دلار در زمان نگارش این تحلیل کاهش یافته است.

طبق داده ها، ارزش توکن کاردانو با میزان فعالیت های شبکه ارتباط مستقیم دارد. به عنوان مثال، زمانی که تعداد آدرس های فعال در هفتم ژوئن به ۳۹۰۰۰ افزایش یافت، قیمت هم تا ۰.۴۸ دلار رشد کرد. بنابراین ادامه کاهش این معیار می تواند قیمت را هم پایین ببرد.

 

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت کاردانو: در انتظار افت بیشتر | ۲۰ خرداد» با ما درمیان بگذارید.

منبع:ambcrypto
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *