تحلیل چین لینک | تحلیل قیمت Chainlink

جدیدترین تحلیل چین لینک امروز 31 خرداد 1403 به منظور یافتن سیگنال خرید و فروش LINK با استفاده از آخرین تحلیل های تکنیکال و فاندامنتال Chainlink در این صفحه قرار میگیرد.

هر واحد Chainlink با نماد اختصاری LINK یک ارزدیجیتال با قیمت 14.69 ارزش بازار 8,627,329,735$ است. قیمت این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته %-34.7358 تغییر کرده است. در بین تمام ارزهای دیجیتال، Chainlink رتبه 14 را به خود اختصاص داده است و حجم معاملات روزانه آن 262,158,097$ است.

چین لینک یک ارز‌دیجیتال است که سعی دارد با تقلید رفتار بیت کوین جای پای خود را استوار کند.
در ماه گذشته، چین‌لینک افزایش قیمت ۲۰۰ درصدی داشته است که این پیشرفت شگفت در هیچ‌یک از ۱۰۰کوین و توکن برتر مشاهده نشده و می تواند ریش‌خندی به یکنواختی بیت کوین خوانده شود.

قیمت چین لینکچین لینک چیست

تحلیل چین لینک

چین لینک یک ارز‌دیجیتال است که سعی دارد با تقلید رفتار بیت کوین جای پای خود را استوار کند.
در ماه گذشته، چین‌لینک افزایش قیمت ۲۰۰ درصدی داشته است که این پیشرفت شگفت در هیچ‌یک از ۱۰۰کوین و توکن برتر مشاهده نشده و می تواند ریش‌خندی به یکنواختی بیت کوین خوانده شود.

تحلیل چین لینک

دلیل رشد زیاد قیمت ناگهانی

اینگونه که به نظر می‌‌رسد دلیل رشد عجیب این است که یک تریدر بصورت اشتباه سفارش فروش خود را روی ۹,۹۹۹ دلار ثبت کرده و توانسته ۴۰ واحد ارز دیجیتال لینک خود را با قیمت ۳۹۹,۹۶۰ دلار به‌فروش برساند!

چین لینک پلتفرمی است که سعی دارد گپ بین قراردادهای هوشمند دربلاک‌چین و کاربردهای دنیای واقعی را که تمایل دارند بیرون از بلاک‌چین قرار گیرند را کاهش دهد ؛ از طرفی چین لینک ارز رمزنگاری شده ایست که از اوراکل ها استفاده می کند تا داده ها را از دنیای واقعی جمع آوری کند و آنها را وارد بلاک چین کند تا در قراردادهای هوشمند مورد استفاده قرار گیرد.

تیم سازنده چین لینک

چین لینک در سال ۲۰۱۴ توسط کمپانی به نام Smart Contract ابداع شد. هسته مرکزی تیم Sergey Nazarov و Steve Ellis بودند.‌

استیو هم به عنوان مهندس نرم افزار فعالیت میکند و همچنین در پروژه سرگی نیز همکاری داشت. تیم مشاوره ای ارز چین لینک از افراد خبره ای در این زمینه مانند Ari Juels که در زمینه دانش کامپیوتر فرد شناخته شده ای محسوب می شود، تشکیل شده است.

نمایش بیشتر