تحلیل قیمت چین لینک: فتح قله های جدید و جذاب | ۱۷ بهمن

۱۷ بهمن ۱۴۰۲
تحلیل قیمت چین لینک: فتح قله های جدید و جذاب | 17 بهمن

قیمت چین لینک (LINK) به تازگی افزایش قابل توجهی را به دلیل جمع آوری توکن توسط نهنگ ها و سازمان ها تجربه کرده است. همزمان با فعالیت نهنگ ها قیمت چین لینک از ۱۸.۱۵ دلار به ۱۹.۴۲ دلار رسید و در هفته گذشته بیش از ۳۵ درصد رشد کرد. در طول این هفته ۳.۵ میلیارد دلار به ارزش بازار LINK اضافه شد.

تکنولوژی قدرتمند چین لینک و حضور آن در بازار بسیار جذاب است اما نباید فراموش کرد که بسیاری از رمزارزهای جدید با پتانسیل رشد بالا در حال رقابت در بازار هستند.

تحلیل گران میهن سیگنال معتقدند در صورتی که مقاومت مهم بعدی شکسته شود قیمت چین لینک احتمالا ۳۸ درصد رشد خواهد کرد. اکنون یک مقاومت قوی در محدوده ۱۹.۴ تا ۲۰.۰۳ دلار وجود دارد که در صورت شکسته شدن آن می توانیم لینک را در سطح ۲۶.۸۷ دلار ببینیم.

رشد احتمالی تا ۲۶.۸۷ دلار بسیار منطقی به نظر می رسد به خصوص زمانی که افزایش حجم معاملات و ارزش بازار با آن همراه باشد که نشان دهنده افزایش علاقه سرمایه گذاران است.

سازمان ها در حال جمع اوری چین لینک هستند زیرا افزایش قیمت این ارز در آینده را محتمل می دانند. برداشت توکن از صرافی های غیرمتمرکز قبل از افزایش قیمت، احتمال تاثیر سرمایه گذاران سازمانی بر بازار را نشان می دهد.

تحلیل تکنیکال هم چشم انداز صعودی را نشان می دهد. شکسته شدن خط میانگین متحرک ۲۰۰ هفته ای هم تغییر احساسات بازار و احتمال روند صعودی برای چین لینک را یادآوری می کند.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت چین لینک: فتح قله های جدید و جذاب | ۱۷ بهمن» با ما درمیان بگذارید.

منبع:cryptodaily
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *