تحلیل قیمت چین لینک: احتمال رالی | ۸ اردیبهشت

۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۲
تحلیل قیمت چین لینک: احتمال رالی | 8 اردیبهشت

قیمت چین لینک امروز دچار نوسان شد. فروشندگان قصد دارند کنترل بازار را به دست بگیرند و به همین دلیل قیمت دچار افت شده است.

حجم معاملات LINK در ۲۴ ساعت گذشته ۹۷ درصد افزایش داشته است. قیمت هم دیروز ۲.۲ درصد رشد کرده اما امروز نمودارها کنترل خرس ها بر بازار را نشان می دهند.

به طور کلی، ارزش بازار ارزهای دیجیتال ۰.۹۲ درصد کاهش داشته که غلبه خرس ها را نشان می دهد. کوین های برتر از جمله بیت کوین و اتریوم هم روند خرسی دارند و بر سایر آلت کوین ها تاثیر منفی گذاشته اند.

پیش بینی قیمت چین لینک

با شکل گرفتن کندل قرمز امروز، قیمت به زیر میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه رسیده که احساسات نزولی را در کوتاه مدت نشان می دهد.

اندیکاتور RSI در سطح ۴۴ قرار دارد و به سمت اشباع فروش در حرکت است.  این نشان می دهد افت قیمت در روزهای آینده محتمل است. لینک همچنان بالاتر از SMA-200 قرار دارد. این سطح در قیمت ۶.۹۴۲ دلار تبدیل به حمایت شده که بازیابی در کوتاه مدت را نشان می دهد.

مهمترین حمایت ها در ۶.۴ و ۶.۷۵ دلار حضور دارند. همچنین مقاومت های ۷.۴۵۶، ۷.۷۳۵، ۸.۸ و ۹.۴۸ دلار پیش رو هستند.

احتمال افت قیمت از سطح ۷.۴۵۶ تا حمایت ۶.۹۴۲ دلار در آینده نزدیک وجود دارد و این سطح به عنوان یک نقطه پیوت می تواند یک رالی صعودی را ایجاد کند.

نمودار یک روزه قیمت چین لینک / تتر

نمودار یک روزه قیمت چین لینک / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز بزرگ روی آن کلیک کنید.

به گزارش میهن سیگنال، رویداد مهم Hackathon چین لینک از امروز تا ۹ ژوئن، نوآوران و توسعه دهندگان را دور هم جمع خواهد کرد تا آگاهی درباره ارزهای دیجیتال را در جامعه افزایش دهد. در این رقابت، شرکت کنندگان با ایجاد برنامه های غیرمتمرکز جدید با استفاده از فناوری چین لینک قابلیت های خود را به نمایش می گذارند تا جایزه ۴۵۰ هزار دلاری را کسب کنند.

با وجود افت امروز قیمت، افزایش قیمت در سال ۲۰۲۳ ادامه داشته است. در سال جاری قیمت چین لینک از ۵.۶۲ دلار تا ۷.۰۳ دلار افزایش یافته است. هکاتون و سایر پیشرفت های این شبکه امیدها برای رالی گاوی در سال ۲۰۲۳ و پس از آن را افزایش داده است.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت چین لینک: احتمال رالی | ۸ اردیبهشت» با ما درمیان بگذارید.

منبع:newsbtc
4 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *