تحلیل قیمت چین لینک: رشد سریع تا ۷ دلار | ۲۶ شهریور

۲۶ شهریور ۱۴۰۲
تحلیل قیمت چین لینک: تلاش نهنگ ها برای تغییر روند | 24 خرداد

پیشرفت های اخیر چین لینک بر قیمت چین لینک اثر عکس داشته است. با توجه به جلسه هفته آینده FOMC احتمال ادامه فشار فروش وجود دارد. البته این تنها در صورتی خواهد بود که قیمت بیت کوین در ساعات و روزهای آینده متحمل زیان شدید نشود.

در تایم فریم ۱۲ ساعته، سطح ۶.۴۵۰ دلار یک مانع حیاتی در روزهای گذشته بوده است. قیمت LINK برای شکستن این سطح تلاش خواهد کرد اگر قیمت بیت کوین پیش از اعلام نتیجه FOMC در ۲۰ سپتامبر رالی داشته باشد.

چنین حرکتی می تواند وضعیت بازار را صعودی کند و ۸ درصد سود بیشتر به دست دهد. این در صورتی است که خریداران از یک اوردر بلاک نزولی در ۶.۶۳ تا ۶.۸۷ دلار (قرمز) عبور کنند.

اما افت به زیر ۶.۲۰ دلار سناریوی صعودی را خنثی خواهد کرد. چنین تغییر روندی در ۶ دلار یا اوردر بلاک صعودی ۵.۵ دلار (آبی) آرام خواهد گرفت.

نمودار قیمت چین لینک / دلار

نمودار قیمت چین لینک / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز بزرگ روی آن کلیک کنید.

طبق تحلیل میهن سیگنال، RSI بالاتر از ۵۰ قرار دارد اما رو به پایین حرکت کرده است که نشانگر کاهش اندک فشار فروش است. اما اندیکاتور CMF از اواخر آگوست بالاتر از سطح صفر بوده که نشان می دهد جریان ورودی به بازار چین لینک در این دوره قابل توجه بوده است.

از اواخر ماه آگوست جمع آوری و انباشت توکن های LINK هم افزایش یافته که این از میانگین ۹۰ روزه عمر کوین مشخص است. اما در هنگام نگارش این تحلیل تغییراتی رخ داده که نشان دهنده جا به جایی عظیم توکن ها است.

علاوه بر این افزایش عرضه در صرافی ها (خط قرمز) آنلاک شدن اخیر توکن ها را منعکس کرده و افزایش فشار فروش را نشان داده است که احتمالا حرکت تا ۷ دلار به تاخیر خواهد افتاد.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت چین لینک: رشد سریع تا ۷ دلار | ۲۶ شهریور» با ما درمیان بگذارید.

منبع:ambcrypto
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *