آیا دولت ایالات متحده تعطیل می شود؟ چه بلایی سر ارزهای دیجیتال می آید؟!

۰۴ مهر ۱۴۰۲
آیا دولت ایالات متحده تعطیل می شود؟ چه بلایی سر ارزهای دیجیتال می آید؟!

دولت ایالات متحده ممکن است در هفته آینده به دلیل فشارهای سیاسی داخلی پیرامون برنامه های هزینه با تعطیلی مواجه شود. این می ‌تواند عواقب منفی برای صورت‌حساب‌ های ارز دیجیتال در انتظار رای ‌گیری داشته باشد و به طور بالقوه بر آینده مقررات ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارد.

طبق اخبار ارز دیجیتال، چندین لایحه با محوریت کریپتو توسط کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان در ماه ژوئیه تصویب شد. اما تعطیلی دولت پیشرفت هر قانونی را تا زمانی که بودجه برای سال مالی آینده حل و فصل نشود، متوقف می‌ کند.

کریپتو نیوز گزارش داد که کارشناسان رمزارز نگران تأثیر این موضوع بر صنعت دارایی های دیجیتال هستند، زیرا هرچه تعطیلی طولانی تر باشد، این صورت حساب ها بیشتر به تعویق می افتد. قانونگذاران تا ۳۰ سپتامبر فرصت دارند تا در مورد لوایح هزینه به توافق برسند. اگر تعطیلی رخ دهد، نهادهای نظارتی بر دارایی ‌های دیجیتال تحت تأثیر قرار خواهند گرفت. براساس اخبار میهن سیگنال، رئیس مک کارتی قصد دارد لوایح هزینه ای را معرفی کند که ممکن است با مخالفت دموکرات ها مواجه شود. برخی از قانونگذاران در دولت ایالات متحده با هدف رویکردی دو حزبی، برای مقررات ارزهای دیجیتال بیشتر فشار می آورند.

منبع:کریپتونیوز
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *