اتم محبوب ترین رمزارز صرافی نوبیتکس شد!

۰۲ مرداد ۱۴۰۲
اتم محبوب ترین رمزارز صرافی نوبیتکس شد!

صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس که از اواخر اسفند سال گذشته سرویس استیکینگ را در این پلتفرم راه‌اندازی کرد، گزارشی از عملکرد استیکینگ در چهار ماه گذشته منتشر کرده است. طبق این گزارش، اتم با ۱۸.۸۴ درصد پاداش سالانه پربازده‌ترین کوین در سرویس استیکینگ بوده است.

به گزارش روابط عمومی صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس، کاربران نوبیتکس که قصد نگهداری دارایی‌هایشان در بازه‌های زمانی حدوداً یک‌ماهه را دارند، می‌توانند با استیک‌کردن دارایی‌شان، علاوه بر احتمال افزایش ارزش دارایی، در سود استیکینگ نیز سهیم شوند.

نوبیتکس در گزارش چهارماهه استیکینگ خود اعلام کرده که بیشترین تعداد مشارکت کاربران این پلتفرم تبادل رمزارز در طرح‌های استیکینگ، در رمزارزهای اتم، بایننس‌کوین (BNB)، سولانا و دات بوده و همچنین بیشترین حجم دارایی نیز به ترتیب در بی‌ان‌بی، سولانا، آدا و دات استیک شده است.

بر اساس این گزارش، اتم با ۱۸.۸۴ درصد پاداش سالانه، بیشترین APR را به خود اختصاص داده و دات با ۱۵.۹۹ درصد و آوالانچ با ۵.۷۲ در رتبه‌های بعدی بازدهی قرار داشته‌اند.

رمزارزهای سولانا ۵.۴۷ درصد، متیک ۴.۱۵ درصد، ترون ۳.۹ درصد، بی‌ان‌بی ۲.۹۴ درصد، آدا ۱.۵۲ درصد و فانتوم ۱.۷۱ درصد میانگین پاداش سالانه را داشته‌اند که در طرح‌های ۱۵، ۳۰ و ۶۰روزه استیکینگ، به کاربران پرداخت شده است.

نکته دیگر این است که در رمزارزهایی مانند اتم و متیک، میزان پاداش پرداخت‌شده به کاربران، بیشتر از میانگین پاداشی بوده که پیش از اجرای طرح، از سوی نوبیتکس اعلام شده است.

نوبیتکس در ماه‌های آینده رمزارزهای دیگری را نیز به طرح‌های استیکینگ اضافه می‌کند و کاربرانی که قصد نگهداری ارزهای دیجیتال خود را دارند، می‌توانند در طرح‌های استیکینگ مشارکت کرده و از نگهداری دارایی‌هایشان سود کسب کنند.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «اتم محبوب ترین رمزارز صرافی نوبیتکس شد!» با ما درمیان بگذارید.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

kiosk

کیوسک

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

منبع:way2pay
7 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.
شارژ رایگان با ثبت نام
با ثبت نام و تکمیل احراز هویت در جشنواره کیوسک، بیست هزار تومان بیت کوین هدیه بگیرید!

دریافت جایزه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *