رالی ۳۳ درصدی بی بی دوج با قرار گیری در فهرست بای بیت

۱۲ فروردین ۱۴۰۲
رالی ۳۳ درصدی بی بی دوج با قرار گیری در فهرست بای بیت

طبق گزارشات بی بی دوج لیست ۱۰ صرافی برتر جدید خود را اعلام کرد. همچنین تیم این میم کوین در توییت اخیرش اعلام کرد که در لیست بای بیت، ششمین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال در جهان قرار گرفت.

صرافی کریپتو مستقر در سنگاپور ۳ میلیارد دلار دارایی دارد. در رتبه بندی مبادلات ارز دیجیتال CoinMarketCap ،Bybit با حجم معاملات ۲۴ ساعته ۷۶۷ میلیون دلار در رتبه پنجم قرار دارد.

زمانی که بی بی دوج در فهرست بای بیت قرار گرفت، انتظار می ‌رود که برای میلیون‌ ها کاربر و مؤسسه در سراسر آسیا و بیش از ۱۶۰ کشور قابل دسترس باشد.

Bybit همچنین در حساب توییتر خود این رویداد را جشن گرفت. طبق پست این صرافی Baby Doge  با یک برنامه زمان بندی مشخص در این پلتفرم فهرست می شود.

سپرده‌هایBaby Doge  در ۴ آوریل ۲۰۲۳، ساعت ۸:۰۰ صبح UTC در این صرافی باز می ‌شود.

برداشت ‌ها در ۵ آوریل ۲۰۲۳، ساعت ۱۰ صبح UTC فعال خواهد شد. پس از قرار گرفتن در فهرست، BabyDoge برای معاملات از طریق Spot Grid Bots در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

بای بیت ۳۲ تریلیون بی بی دوج هدیه می دهد

طبق اخبار یوتودی، از ۳۱ مارس تا ۱۸ آوریل ۲۰۲۳، کاربران می توانند حجم مشخصی از Baby Doge را برای کسب درآمد از یک استخر جایزه BabyDoge به مبلغ ۲۰ تریلیون خریداری کنند.

در دور دیگری از تبلیغات از ۴ آوریل تا ۱۸ آوریل ۲۰۲۳، کاربران می توانند مقدار مشخصی از بی بی دوج را مبادله کنند تا از ۱۲ تریلیون جایزه BabyDoge درآمد کسب کنند.

تیمBaby Doge  همچنین اعلام کرد که یک هدیه ۵۰۰ دلاری به کاربران واجد شرایط خواهد داد.

قبل از قرار گیری در فهرست اصلی بای بیت، Baby Doge بیش از ۳۵ درصد افزایش یافت و به بالاترین سطح روزانه ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۳۰۷۲ دلار رسید. سپس برخی از سودها را کاهش داد.

طبق گزارشات میهن سیگنال، قیمت بی بی دوج ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۲۷۳۴ دلار بود که ۱۶.۸۷ درصد در ۲۴ ساعت گذشته و ۲۵.۵۷ درصد در هفت روز گذشته افزایش یافت.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

آبان تتر

آبان تتر

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

منبع:u.today
5 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *