بایننس متهم به همکاری با صرافی Bitzlato روسیه شد

۰۴ بهمن ۱۴۰۱
بایننس متهم به همکاری با صرافی Bitzlato روسیه شد

بایننس به عنوان اصلی ترین حامی صرافی روسی Bitzlato شناخته شد. بر اساس گزارش ها، بایننس تراکنش هایی به ارزش ۳۴۶ میلیون دلار را برای بیتزلاتو تسهیل کرد.

صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال متهم به تسهیل تراکنش های بیتزلاتو است. وزارت دادگستری اخیرا آناتولی لگکودیمو، بنیانگذار Bitzlato را به دلیل اجرای عملیات غیرقانونی دستگیر کرد.

رویترز بیان کرد که بیتزلاتو از Binance برای تراکنش بیش از ۳۴۶ میلیون دلار بیت کوین استفاده کرد.

بایننس تراکنش های بالای ۲۰۰۰۰ بیت کوین را برای Bitzlato تسهیل کرد

Bitzlato از می ۲۰۱۸ تا ژانویه ۲۰۲۳ بیش از ۲۰۵۰۰۰ تراکنش را از طریق از این صرافی انجام داد. از طریق این تراکنش ها، بیش از ۲۰۰۰۰ بیت کوین به ارزش ۳۴۵.۸ میلیون دلار، مطابق با قیمت بازار BTC در آن زمان، منتقل شد.

بایننس بزرگترین طرف گیرنده بیتزلاتو است که بیت کوین به ارزش ۱۷۵ میلیون دلار دریافت می کند. این گزارش همچنین نشان می‌ دهد که صرافی پیشرو تراکنش‌هایی به ارزش حدود ۱۰ میلیارد دلار را برای مجرمان فراهم کرد. با این حال، این صرافی این گزارش ها را تکذیب کرد و بخش هایی از گزارشات رویترز را منسوخ و نادرست خواند.

در دسامبر گذشته، فوربس گزارش داد که یک کارتل مواد مخدر فعال در چند کشور، تقریباً ۴۰ میلیون دلار از طریق بایننس انتقال داد.

صرافی پیشرو اشتباه در ذخیره وجوه کاربران را تایید می کند

طبق مقاله دیگری از بلومبرگ، Binance اعتراف کرد که اشتباهی ذخایر خود را در کیف پول مشتریان نگهداری می کرده است. صرافی توکن‌ های B را در کیف پولی که برای ذخیره وجوه کاربران استفاده می‌ شد، نگهداری می کرد.

بایننس بسته بندی توکن متعلق به سایر بلاک چین ها را تسهیل می کند تا کاربران بتوانند در شبکه BNB (BSC) تراکنش کنند. صرافی یک توکن جدید بومی برای BSC با پشتوانه ۱:۱ با توکن اصلی صادر می کند. آنها چنین توکن هایی را B-token می نامند. به عنوان مثال، به ازای هر ۱۰۰ BBTC که بایننس صادر می کند، باید ۱۰۰ بیت کوین به عنوان وثیقه داشته باشد. قیمت BBTC برگرفته از قیمت BTC است.

طبق اخبار میهن سیگنال، بانکداری به نام چارلز کاست موارد دیگری را شناسایی کرد که بایننس وجوه خود را با دارایی های مشتریان ترکیب کرد. این همه اشتباه توسط بزرگترین صرافی جهان واقعا باعث تعجب است!

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

آبان تتر

آبان تتر

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

منبع:beincrypto.com
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • سلام من حسابم در سیف پال مسدود شده چکار باید انجام دهم راهنمایی کنید

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *