بیتفینکس اولی صرافی است که مجوز رسمی مبادلات کریپتو را دریافت کرد

۲۲ فروردین ۱۴۰۲
بیتفینکس اولی صرافی است که مجوز رسمی مبادلات کریپتو را دریافت کرد

بیتفینکس گفت که واحد مبادلات ارز دیجیتال آن اولین پلتفرم رمزارز در جهان است که به عنوان ارائه دهنده خدمات دارایی دیجیتال مجوز دریافت می کند.

براساس اخبار ارز دیجیتال، تیم Bitfinex روز سه‌ شنبه اعلام کرد که این مجوز را تحت قانون جدید و پیشگامانه صدور دارایی ‌های دیجیتال السالوادور را دریافت کرد. این مجوز صدور و تجارت توکن های دیجیتالی در دنیای واقعی مانند سهام و اوراق قرضه را امکان پذیر می کند. مجوز دارایی‌ های توکن‌ شده مانند سهام و اوراق قرضه به ‌طور رسمی برای نهاد «Bitfinex Securities» که یک بورس دارایی دیجیتال است، اخذ شد.

مجوز ارز دیجیتال بیتفینکس السالوادور

طبق گزارشات، السالوادور قرار بود اوراق قرضه بیت کوین را در Bitfinex بین ژوئن و سپتامبر منتشر کند. پائولو آردیونو، مدیر ارشد فناوری Bitfinex در بیانیه ای گفت:

ما خوشحالیم که اولین شرکتی هستیم که این مجوز را دریافت می کند. این مجوز Bitfinex Securities را قادر می ‌سازد تا صدور و تجارت ثانویه دارایی‌ ها را با حقوق و تعهدات کاملاً مشخص، همانطور که در قانون جدید نظارتی دارایی‌ های دیجیتال مشخص شده است، تسهیل کند.

در ۷ سپتامبر ۲۰۲۱، السالوادور اولین کشوری بود که بیت کوین را به عنوان یک ارز قانونی پذیرفت. در همین حال، خرید ۲۵۴۶ بیت کوین این کشور تاکنون با وجود افزایش شدید قیمت بیت کوین از ژانویه ۲۰۲۳، هنوز در زیان است.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

آبان تتر

آبان تتر

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

منبع:کوین گیپ
8 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *