کریسمس سیاه برای تریدر جامانده از ایردراپ ۱.۸ میلیون دلاری

کریسمس سیاه برای جاماندگان از ایردراپ 1.8 میلیون دلاری

در روز کریسمس، کاربران دیفای سورپرایز شدند زیرا پلتفرم صرافی غیرمتمرکز توکن های ۱inch خود را روانه بازار کرد. هر کدام از این توکن ها در مدت کوتاهی بعد از شروع به کار آن به قیمت ۲.۸۰ دلار رسید.

این توکن از طریق یک ایردراپ در بین کیف پولهایی توزیع شد که از این پلتفرم در گذشته برای معامله استفاده کرده بودند یا موجودی نقدی داشتند. هر کاربر به طور تقریبی ۱۶۰۰ توکن دریافت کرد و کاربران خوش شانس تر توانستند آن را با ارزش ۲۰ میلیون دلار نقد کنند.

مشکل کاربر جامانده از ایردراپ

اما یکی از کاربران ادعا کرده از این ایردراپ چیزی به او نرسیده است. او در توئیتی گفته ۵۰۰ کیف پول متامسک ایجاد کرده و با هریک از آنها یک معامله انجام داده است تا همه آنها در فهرست ایردراپ قرار بگیرند. اما هیچ کدام از این کیف پولها به دلیل نرسیدن به آستانه تعیین شده تراکنش نتوانسته اند توکنی دریافت کنند.

تیمو هارینگز ۲۳ ساله از آلمان که از سال ۲۰۱۸ به صورت تمام وقت به ترید می پردازد گفته انجام این کار بسیار پرزحمت بوده و برای به رسمیت شناخته شدن کیف پولهایش برای ایردراپ موردنظر در هر یک از ۵۰۰ کیف پول ۳۰ دلار برای انجام معامله ذخیره کرده است

او ابتدا قصد داشته این کار را با برنامه نویسی انجام دهد اما در نهایت همه کارها را به صورت دستی انجام داده است. او برای انجام معاملات تکی از هر کیف پول با کامپیوترهای مختلف وقت فراوانی صرف کرده و در نهایت با هزینه کردن ۸۰۰۰ دلار برای گس در معاملات، انتظار داشته حداقل ۲۵۰۰۰۰ دلار کسب کند. در صورتی که کیف پولهای او تایید می شدند سرمایه کسب شده او به ۱.۸ میلیون دلار می رسید.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *