شلوغی بازار بیت کوین همزمان با هاوینگ و موفقیت های ETF بلک راک

۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
شلوغی بازار بیت کوین همزمان با هاوینگ و موفقیت های ETF بلک راک

این هفته، بازار بیت‌کوین نه تنها به دلیل رویداد هاوینگ «۴/۲۰»، بلکه به دلیل موفقیت صندوق‌های نقدی معامله‌شده در بورس بیت‌کوین (ETF) شلوغ است. رویداد هاوینگ با رویدادهای مهم میم کوین ها و  جریان های ورودی بزرگ به بزرگترین ETF بیت کوین ایالات متحده همزمان شده است که توجه ناظران بازار را به خود جلب کرده است. علیرغم اینکه قیمت بیت کوین پایین مانده است، تصادفی شدن رویدادها این احساس را ایجاد کرده است که همه چیز کاملاً هماهنگ است.

بزرگترین ETF بیت کوین همچنان شاهد جریان های ورودی ثابت است و برخی از ETF های کوچکتر نیز حرکت مثبتی را تجربه می کنند. داده های اخیر نشان می دهد که علاقه به ETF های بیت کوین با جریان های قابل توجهی به ETF های برتر در حال بازگشت است. نگرانی هایی در مورد پذیرش جریان اصلی ETF های بیت کوین بر اساس پرونده های خاص مطرح شده است که نشان دهنده اختلاف بین سود سرمایه گذاران و عملکرد فعلی قیمت بیت کوین است.

به گزارش کوین تلگراف، در حالی که برخی این وضعیت را از نظر عملکرد ETF ناامیدکننده می‌دانند، برخی دیگر معتقدند که مدیران دارایی به تدریج با این محصولات آشنا می‌شوند. برخورد با ETF های بیت کوین، برای توصیف علاقه محتاطانه سرمایه گذاران به «hot sauce» تشبیه می شود، چراکه تعداد زیادی از سرمایه گذاران به آرامی وارد بازار می شوند.

منبع:کوین تلگراف
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *