ورود
تحلیل قیمت بیت کوین و 4 آلت کوین برتر 12 آبان 1400

در تحلیل امروز، به ارزهای دیجیتال برجسته ای که به تازگی سقف های تاریخی جدیدی ثبت کرده اند می پردازیم. بیت کوین پایین تر از سقف تاریخی خود در حال معامله می باشد در حالی که اتریوم و  سولانا امروز قله تاریخی جدیدی را فتح کرده اند و DYDX سقف تاریخی قبلی خود را به عنوان یک حمایت تایید کرده است.

تحلیل قیمت بیت کوین

بیت کوین پس از شکستن کانال نزولی خود و تایید آن به عنوان حمایت در یکم نوامبر (علامت سبز) در حال صعود بوده است. این نشان داده که اصلاحی که بعد از ثبت سقف تاریخی جدید رخ داده به پایان رسیده است.

اکنون بیت کوین در تلاش برای رسیدن به بالای سطح مقاومتی ۰.۶۱۸ ریتریسمنت فیبوناچی در ۶۳۵۳۰ دلار است که محدوده مقاومتی افقی نیز به شمار می رود. انجام این عمل می تواند کامل شدن اصلاح را تایید کند.

نمودار شش ساعته قیمت بیت کوین / تتر

نمودار شش ساعته قیمت بیت کوین / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

تحلیل قیمت اتریوم

اتر از ۲۱ سپتامبر با سرعت مناسبی در حال رشد بوده است. به نظر می رسد قیمت اتریوم در موج ۵ از یک حرکت صعودی قرار گرفته که موج پایانی این حرکت است بنابراین احتمال اصلاح وجود دارد.

محتمل ترین هدف ها برای سقف این حرکت صعودی بین ۴۹۵۶ تا ۵۱۵۲ دلار و ۵۶۱۵ دلار قرار دارد. هدف اول با استفاده از ریتریسمنت فیبوناچی در موج ۴ (سفید) و و تخمین امواج ۱ تا ۳ (مشکی) تعیین شده است.

نمودار شش ساعته قیمت اتریوم / تتر

نمودار شش ساعته قیمت اتریوم / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

تحلیل قیمت ریپل :

در ۹ اکتبر ریپل توانست خط مقاومت نزولی خود را بشکند اما پس از آن قیمت توسط سطح ۰.۶۱۸ ریتریسمنت فیبوناچی که در سطح ۱.۲۰ دلار مقاومت ایجاد کرده بود پس زده شد.

پس از آن، دوبار قیمت به زیر این خط رسید اما هربار توانست به بالای آن (علامت سبز) برگردد. انتظار می رود این خط حالا به عنوان حمایت عمل کند. این نشانه مثبتی است که معمولا به حرکات صعودی قابل توجهی ختم می شود.

در حال حاضر، ریپل در فرایند شکستن محدوده ۱.۲۰ دلار قرار دارد. اگر این تلاش موفقیت آمیز باشد، مقاومت بعدی در ۱.۴۱ دلار خواهد بود.

نمودار شش ساعته قیمت ریپل / تتر

نمودار شش ساعته قیمت ریپل / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

تحلیل قیمت DYDX

DYDX از ۳۰ سپتامبر پس از فتح قله تاریخی اش در ۲۷.۸۵ دلار در حال افت بوده است. این افت قیمت در قالب یک کانال صورت گرفته که معمولا یک الگوی اصلاحی به شمار می رود. این یعنی احتمال شکسته شدن و خروج از این کانال وجود دارد.

در بازه ۲۷ تا ۳۱ اکتبر، این توکن در خط حمایت کانال و محدوده افقی ۱۴.۵۰ دلار نوسان کرد. همزمان RSI هم واگرایی خرسی تشکیل داد. این نشانه ای است که اغلب پیش از حرکات صعودی رخ می دهد. بنابراین بریک اوت از این کانال بسیار محتمل است.

نمودار شش ساعته قیمت DYDX / تتر

نمودار شش ساعته قیمت DYDX / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

تحلیل قیمت سولانا

سولانا پس از خروج و شکستن مثلث متقارن در ۲۰ اکتبر در حال افزایش قیمت بوده است.

بعد از پس زده شدن در بازه زمانی ۲۰ اکتبر تا ۱ نوامبر، این ارز دیجیتال به حرکت صعودی خود ادامه داد و توانست به سقف تاریخی جدیدی در ۲۳۲.۸۸ دلار در سوم نوامبر دست یابد.

نزدیک ترین مقاومت در ۲۷۸ دلار قرار دارد که سطح ۱.۶۱ خارجی ریتریسمنت فیبوناچی در افت اخیر قیمت است.

نمودار شش ساعته قیمت سولانا / تتر

نمودار شش ساعته قیمت سولانا / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز اصلی روی آن کلیک کنید.

منبع:beincrypto
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *