قیمت بیت کوین (BTC)

۲,۱۲۸,۲۲۸,۷۹۲ تومان
دو میلیارد و صد و بیست و هشت میلیون و دویست و بیست و هشت هزار و هفتصد و نود و دو تومان
$42,031.61
رتبه 1
۲,۱۲۸,۲۲۸,۷۹۲ تومان
دو میلیارد و صد و بیست و هشت میلیون و دویست و بیست و هشت هزار و هفتصد و نود و دو تومان
$42,031.61
19,566,862
93.18%
عرضه حداکثر: 21,000,000
عرضه در گردش
$822,426,809,608
ارزش بازار
$42,031.61
-38.90%
بالاترین قیمت: $68,789.63
قیمت
152.82%
تغییرات امسال
؟
تغییرات قیمت از ابتدای این سال میلادی
0.41% تغییرات ۷ روز گذشته
$65.526000976562 $68,789.63
پایین ترین
بالاترین
 • خلاصه
 • زمان نگهداری
 • تیم
 • فنی
 • میزان محبوبیت
 • حجم و عرضه در گردش
 • سرمایه‌گذاران
 • مقالات
 • درباره

بیت کوین چیست؟

بیت کوین یا Bitcoin با نماد BTC یک ارز دیجیتال یا رمزارز است که با ارزش بازار حدود 822,426,809,608 دلار در رتبه 1 قرار دارد. هر واحد از Bitcoin در این لحظه با قیمت 42,032 دلار با احتساب نرخ تتر 50,634 تومانی که معادل 2,128,228,792 تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن 28,069,566,536 دلار است.
قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته -4% تغییر داشته است. در نمودار Bitcoin بالاترین قیمت در همه زمان ها 68,790 دلار بوده که الان حدود -39% با آن قیمت فاصله دارد. همچنین در نمودار Bitcoin کمترین قیمت در همه زمان ها 66 دلار بوده که الان حدود 64,045% با آن فاصله دارد.

wallet icon
امتیاز نقدینگی
۱۰۰%
wallet icon
میزان محبوبیت
۱۰۰%
wallet icon
میزان عملکرد
۱۰۰%
wallet icon
فاصله زمانی از ATH
۱۰۰%
wallet icon
فاصله قیمتی با ATH
۱۰۰%
wallet icon
امتیاز نقدینگی
۱۰۰%
wallet icon
میزان محبوبیت
۱۰۰%
wallet icon
میزان عملکرد
۱۰۰%
wallet icon
فاصله زمانی از ATH
۱۰۰%
wallet icon
فاصله قیمتی با ATH
۱۰۰%
چگونه از این نمودار استفاده کنیم؟

میانگین زمان نگهداری بیت کوین

همانطور که از نام آن پیداست، این شاخص نشان میدهد که میانگین دوره نگهداری این رمزارز در تمام آدرس هایی که مالک این رمزارز هستند چقدر است؟

این شاخص به درک بهتری از پیدا کردن استراتژی دارندگان این رمزارز کمک می کند. شما به این وسیله این شاخص میتوانید بفهمید اکثر دارندگان این رمزارز، قصد نگهداری بلند مدت را دارند یا به صورت روزانه آن را خرید و فروش میکنند؟

۴.۳
سال‌
۰سال‌
۱۵.۰سال‌

اکثر دارندگان این رمزارز، آنرا حدود ۴.۳ سال نگهداری می کنند.

تیم

یک پروژهٔ موفق بر اساس پایه‌ای استوار از تیم با تجربه‌ی زیاد ایستاده است. در زیر، به تیمی که این ارز را هدایت می‌کند نگاه عمیق‌تری داشته باشید .

Giel van Schijndel
Giel van Schijndel Bitcoin Core Contributor
Johnson Lau
Johnson Lau Bitcoin Core Contributor
Daniel Folkinshteyn
Daniel Folkinshteyn Bitcoin Core Developer
João Barbosa
João Barbosa Bitcoin Core Developer
Martti Malmi
Martti Malmi Early Bitcoin Core Developer
Michael Ford
Michael Ford Founder of Hectare.ag
Bryan Bishop
Bryan Bishop Bitcoin Core Contributor
Pablo Castellano
Pablo Castellano Co-founder of Bitso
Chris Moore
Chris Moore Creator of Betco.in

بررسی فنی ارز بیت کوین

یکی از بهترین پارامتر ها برای شناسایی پروژه های ارزشمند، تیم توسعه دهنده و میزان سرمایه گذاری در بخش نرم افزاری آن است. میهن سیگنال با نظارت مستقیم بر وبسایت رسمی Github فعالیت تیم توسعه دهنده آن را برای شما قرار میدهد.

‌تعداد Commit ۳۹,۶۱۱
ستاره‌ها ۷۲,۵۸۸
تماشاگرها ۳,۹۵۲
شاخه‌ها ۳۶,۱۲۵
آخرین Commit ۲,۰۲۳

آمار پروژه ی بیت کوین در سایت گیت هاب

۱ ماه
۳ ماه
۶ ماه
امسال
۱ سال
همه

برای هر کسی که به دنبال تجزیه و تحلیل جامعه توسعه‌دهندگان یک پروژه است، نمودار GitHub یک وسیلهٔ ضروری است. معیارهای نمایش داده شده در بالا، تعداد commits و ستاره‌ها نشان‌دهنده علاقه و مشارکت از جامعه توسعه‌دهندگان یک رمزارز اشاره دارد. در حالت ایده‌آل، باید رشدی در این جنبه‌ها و همچنین در سایر معیارهای کلیدی توسعه‌دهندگان وجود داشته باشد.

مشکلات باز و مشکلات بسته برای مقایسه تعداد باگ‌ها و بهبودهای پیدا شده نسبت به آنهایی که اصلاح/اجرا شده‌اند مفید هستند. زمانی که مسائل بیشتری حل و فصل می‌شوند، به تعهد از جانب جامعه توسعه‌دهندگان اشاره دارد.

در کل، هر یک از این معیارهای GitHub یک زاویه کمی متفاوت در جامعه توسعه‌دهندگان یک پروژه را نشان می‌دهد. این نمودار به راحتی یک دید کلی از تمام معیارهای کلیدی GitHub را فراهم می‌آورد. احساس راحتی به مقایسه بین هر کدام و در میان دارایی‌های رمزنگاری شده کنید.

میزان محبوبیت

هر چند اندازه گیری میزان احساسات بازار به یک ارزدیجیتال به طور دقیق قابل محاسبه نیست، اما تیم میهن سیگنال به کمک هوش مصنوعی توانسته است فعالیت پروژه های مختلف را در زمان های مختلف در شبکه های اجتماعی پر طرفداری مثل توئییتر و تلگرام رصد و اندازه گیری کند. نمودار زیر نمایانگر احساسات مردم نسبت به یک رمزارز و میزان علاقه و تنفر مردم از یک پروژه است.

احساسات توییتر

۱ ماه
۳ ماه
۶ ماه
امسال
۱ سال
همه

احساسات تلگرام

۱ ماه
۳ ماه
۶ ماه
امسال
۱ سال
همه

حجم و عرضه در گردش ارز بیت کوین

میزان حجم و عرضه در گردش در حالت های مختلف میتواند بیانگر موارد مختلفی از جمله ریسک باشد. برای مثال اگر عرضه در گردش یک دارایی زیاد باشد، امکان نوسانات هیجانی و غیر منتظره در آن کمتر خواهد شد، پس ریسک سرمایه گذاری کمتر خواهد داشت.

سرمایه‌گذاران

MIT Digital Currency Initiative
MIT Digital Currency Initiative Cambridge, Massachusetts
Blockstream
Blockstream Victoria, British Colombia
Chaincode Labs
Chaincode Labs Manhattan, NY
Square Crypto
Square Crypto San Francisco
Delphi Digital
Delphi Digital New York
Jump Capital
Jump Capital United States
Paradigm
Paradigm San Francisco, California
Outlier Ventures
Outlier Ventures United Kingdom
Grayscale
Grayscale USA

مقالات

در این قسمت مقالات مرتبط با این ارز را مشاهده میکنید.

گزارش درآمد سه ماهه سوم ۲۰۲۳ تسلا هیچ تغییری در دارایی بیت کوین این شرکت نشان نداد. درآمد این شرکت ۲۳.۴ میلیارد دلار بود که کمتر از پیش بینی ۲۴.۰۶...
۱۴۰۲/۷/۲۷
آخرین اخبار ارز دیجیتال
نمایش مطلب
بیتفینکس گفت که واحد مبادلات ارز دیجیتال آن اولین پلتفرم رمزارز در جهان است که به عنوان ارائه دهنده خدمات دارایی دیجیتال مجوز دریافت می کند. براساس اخبار ارز دیجیتال،...
۱۴۰۲/۱/۲۲
آخرین اخبار ارز دیجیتال
نمایش مطلب
شاخص تورم PCE (هزینه های مصرف شخصی) ایالات متحده افزایش ۰.۳٪ را نشان می دهد که کمتر از پیش بینی های قبلی است. این می تواند افزایش بیشتر نرخ بهره...
۱۴۰۲/۱/۱۱
آخرین اخبار ارز دیجیتال
نمایش مطلب
با محبوبیت روز افزون بیت کوین در جهان و افزایش استفاده کاربران از این ارزدیجیتال، بلاک چین بیت کوین به مرور دچار کندی شد و کارمزد تراکنش‌های آن نیز گران‌تر...
۱۴۰۲/۱/۰۹
مقالات آموزشی ارز دی...
نمایش مطلب
با افزایش محبوبیت ارزهای دیجیتال، مردم تمایل زیادی به سرمایه گذاری در این زمینه و یادگیری در مورد آنها پیدا کرده اند. خواندن کتاب ایده خوبی است، اما تماشای فیلم...
۱۴۰۲/۱/۰۵
بهترین های ارز دیجیتال
نمایش مطلب
لیا والد (Leah Wald)، مدیر اجرایی Valkyrie Investments در مورد اهمیت ETF های بیت کوین و اینکه چرا دنیای مالی سنتی باید به دارایی های دیجیتال در حال حرکت رو...
۱۴۰۱/۱۲/۱۲
آخرین اخبار ارز دیجیتال
نمایش مطلب
قیمت بیت کوین در چند ماه گذشته روند صعودی قابل توجهی را آغاز کرده و این باعث شده امیدها برای رشد نجومی قیمت و تحقق پیش بینی های خوش بینانه...
۱۴۰۱/۱۲/۱۲
تحلیل ارز دیجیتال
نمایش مطلب
شاخص PPI ایالات متحده افزایش شدید ۰.۷ درصدی را ثبت کرد. پس از آن بازار کریپتو سقوط کرد که بالاتر از انتظارات بازار برای ماه ژانویه بود. بر اساس گزارشات،...
۱۴۰۱/۱۱/۲۷
آخرین اخبار ارز دیجیتال
نمایش مطلب
اکنون که در سال ۲۰۲۳ هستیم تقریباً کسی نیست که در مورد بیت کوین نشنیده باشد. ارزش هر بیت کوین از سال ۲۰۲۱ تا کنون بیش از ۲۰۰ درصد افزایش...
۱۴۰۱/۱۱/۲۳
مقالات آموزشی ارز دی...
نمایش مطلب
بسیاری از افراد بر اساس استراتژی‌های معاملاتی یا سرمایه گذاری شخصی به دنبال روش مناسب برای خرید بیت کوین هستند. بسیاری از پلتفرم‌های خرید و فروش نیاز به تأیید هویت...
۱۴۰۱/۱۱/۲۲
مقالات آموزشی ارز دی...
نمایش مطلب
در سناریوی امروزی، انواع مختلفی از ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، آلت کوین، استیبل کوین و بسیاری دیگر وجود دارد. بیت کوین پادشاه بازار ارزهای دیجیتال شده است و بسیاری...
۱۴۰۱/۱۱/۲۲
آشنایی با کوین ها و ...
نمایش مطلب
درآمد روزانه استخراج بیت کوین از ۱۰ میلیون دلار شب کریسمس افزایش یافت و در ۲۹ ژانویه به ۲۳.۸ میلیون دلار رسید . مجموع درآمد استخراج ‌BTC در روز از...
۱۴۰۱/۱۱/۱۰
آخرین اخبار ارز دیجیتال
نمایش مطلب

آشنایی با بیت کوین - جذاب دوست داشتنی!

بیت کوین، ارز دیجیتالی که از چند دلار شروع شد و تا حدود 65 هزار دلار افزایش یافت، در این ده سال توجه زیادی را به خود جلب کرده است. در این مقاله، قصد داریم شما را با داستان بیت کوین و دلایل موفقیت آن، از ابتدا تا امروز، آشنا کنیم.

در سال 2008، ساتوشی ناکاموتو مقاله‌ای درباره‌ی بیت کوین، یک نوع پول الکترونیکی جدید، منتشر کرد. بیت کوین نه تنها جایگزینی دیجیتال برای پول‌های معمولی است، بلکه قابلیت‌ها و کاربردهای بیشتری دارد. به عنوان مثال، شما می‌توانید خودتان بیت کوین استخراج کنید یا در آن سرمایه‌گذاری کنید.

با میهن سیگنال میتوانید از آخرین اخبار بیت کوین و تحلیل بیت کوین مطلع شوید.

آیا بیت کوین تحت کنترل فرد یا گروه خاصی است؟

بر عکس پول‌های معمولی که توسط بانک‌های مرکزی کشورها چاپ و منتشر می‌شوند، بیت کوین در اختیار شخص یا گروهی خاص نیست. شبکه بیت کوین قوانین مربوط به خود را داراست. هر کسی که بخواهد در این شبکه فعالیت داشته باشد، باید با این قوانین آشنایی داشته باشد و آن‌ها را بپذیرد. این قوانین که وایت پیپر (White Paper) هم نامیده می‌شوند، مجموعه‌ای از کدهای برنامه‌نویسی هستند که به صورت عمومی در بستر اینترنت قابل مشاهده هستند.

چه کسی بیت کوین را ساخت؟

ساتوشی ناکاموتو، نام مرموز پشت اختراع بیت کوین، یک راز بزرگ است. این فرد یا گروه، که در 2009 شبکه بیت کوین را راه‌اندازی کرد، تا پایان 2010 فعال بود و بعد ناگهان ناپدید شد.

شاید برای محافظت از خود، سازنده بیت کوین هویتش را مخفی نگه داشته است. در ابتدا بیت کوین برای دولت‌ها و بانک‌ها چالش‌برانگیز بود، پس افشای هویت ساتوشی می‌توانست خطرناک باشد. با وجود ادعاهای زیادی درباره ساختن بیت کوین، هیچ کس نتوانسته ادعای خود را ثابت کند.

برخی حتی فکر می‌کنند ساتوشی یک سازمان دولتی مخفی است. نظریه‌هایی هم وجود دارد که ساتوشی را به دولت آمریکا مرتبط می‌دانند، به خصوص به خاطر کدهای رمزنگاری مشابه بین بیت کوین و روش‌های امنیتی آمریکا.

چرا بیت کوین اینقدر ارزشمند است؟

در حالی که دولت‌ها معمولاً پول‌های چاپی را با چیزی با ارزش مثل طلا پشتیبانی می‌کنند، بیت کوین متفاوت است. بیت کوین پشتوانه فیزیکی ندارد و ارزش آن بر اساس اعتماد مردم و تقاضا برای آن شکل می‌گیرد. هرچه تقاضا برای بیت کوین بیشتر باشد، قیمت آن بالا می‌رود. برای همین بیت کوین این روزها اینقدر ارزشمند است.

آیا عمر بیت کوین با اتمام استخراج آن، پایان می‌یابد؟

بیت کوین فقط تا 21 میلیون واحد قابل استخراج است. اما آیا با استخراج همه‌ی آن‌ها، بیت کوین از بین می‌رود؟ نه! دستگاه‌های استخراج (ماینرها) دو کار می‌کنند: استخراج بیت کوین و تایید تراکنش‌ها. با کم شدن پاداش استخراج، درآمد اصلی ماینرها از کارمزد تراکنش‌ها خواهد شد. این درآمد با افزایش تقاضا بیشتر هم می‌شود. پس بیت کوین نه تنها از بین نمی‌رود بلکه ارزشش هم افزایش می‌یابد!

نحوه عملکرد بیت کوین چگونه است؟

در دنیای بیت کوین، هر تراکنش مثل یک بسته اطلاعاتی است که در شبکه بلاک چین ذخیره می‌شود. این شبکه مجموعه‌ای از بلوک‌هاست که هرکدام شامل اطلاعات تراکنش‌ها هستند و به هم وصل می‌شوند.

وقتی کسی بیت کوین می‌فرستد، تراکنش ابتدا برای تایید در انتظار می‌ماند. ماینرها این تراکنش‌ها را انتخاب می‌کنند و برای تاییدشان با یکدیگر رقابت می‌کنند. این کار با حل یک معمای رمزنگاری سخت انجام می‌شود. ماینری که اول معما را حل می‌کند، پاداش می‌گیرد. این پاداش شامل کارمزدی است که کاربر برای تراکنش خود پرداخته است. ماینرها به تراکنش‌هایی با کارمزد بیشتر علاقه بیشتری نشان می‌دهند. هر 4 سال یک بار، پاداش ماینرها نصف می‌شود، این رویداد را هاوینگ می‌نامند.

گاهی اوقات، توسعه‌دهندگان ممکن است در مسیر شبکه تغییری ایجاد کنند یا شاخه‌های جدید از بیت کوین را بسازند. این شاخه‌های جدید می‌توانند آزمایش‌هایی برای بهبود بیت کوین باشند. به این پدیده فورک میگویند.

بیت کوین رایگان حقیقت دارد؟

شاید تابحال آگهی‌هایی به چشمتان خورده باشد که ادعا می‌کنند شما می‌توانید به صورت رایگان و بدون هیچ هزینه‌ای، نه از نظر تجهیزات خاص و نه هزینه پولی، به استخراج بیت کوین یا کسب آن مشغول باشید.

ولی رک و راست بگویم، این افراد هدفی جز اتفلاف وقت شما، سو استفاده از شما و بعضی مواقع کلاهبرداری ندارند!

مشاهده تبلیغاتی که باعث شود شما بیت کوین دریافت کنید، نصب نرم‌افزار خاصی که برایتان بیت کوین رایگان استخراج می‌کند و دیگر راه‌های تبلیغاتی فقط برای استفاده از شما برای اهداف خودشان است. اکثرا هم این سایت‌ها دام‌هایی پهن کرده‌اند که کاربران نهایتا از آنجا سر در می‌آورند و قربانی کلاهبرداری می‌شوند. در این باره باید خیلی مراقب بود.

در اصل استخراج بیت کوین، تجهیزات مخصوص به خودش را دارد که ماینر نامیده می‌شود و برای تهیه آن باید پول خرج کنید. برای اطلاعات بیشتر دیده بان کلاهبرداری های ارز دیجیتال را ببینید.

آیا شبکه بیت کوین هک می‌شود؟

بیت کوین به دلیل شبکه بزرگ و محبوبیت زیادش تا به حال هک نشده است. اگر هک شود، ارزشش کم می‌شود. هرچند کیف پول‌ها و صرافی‌ها ممکن است هک شوند، شبکه بیت کوین همیشه امن بوده است.

چگونه بیت کوین بخریم؟

برای اینکار کافیست سه مرحله زیر را انجام دهید:

 1. انتخاب صرافی ارزدیجیتال
 2. شارژ حساب صرافی با ریال
 3. خرید بیت کوین از صرافی مورد نظر

بیت کوین را از کجا بخریم؟

شما میتوانید بیت کوین را از بهترین صرافی های ایرانی و بهترین صرافی های خارجی برای ایرانی ها تهیه کنید. بیشترین مقدار موجود از این ارزدیجیتال خوشنام در صرافی های نوبیتکس، والکس و صرافی های بایننس و اف تی ایکس و کوین بیس مبادله می شوند.

بهترین کیف پول برای بیت کوین

به نقل از کوین مارکت کپ بهترین کیف پول های مخصوص بیت کوین ترزور، لجر، تراست والت ،الکترام و سیف پال است. همچنین کیف پول سامورایی هم یک کیف پول اپن سورس با امنیت بالاست. برای راهنمایی انتخاب بهترین کیف پول ارزدیجیتال ، دسته بندی کیف پول های ارزدیجیتال را مشاهده نمایید.

آیا بیت کوین در ایران قانونی است؟

بیت کوین در ایران قانونی نیست؛ اما استفاده از آن بخاطر عدم وجود مجازات برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال یا نگهداری بیت کوین را نمی‌توان جرم دانست. برای اطلاعات بیشتر مقاله آیا بیت کوین در ایران قانونی است؟ را مطالعه نمایید.

پیش بینی آینده قیمت بیت کوین (Bitcoin)

بیت کوین جزو ارزهایی است که آینده درخشانی در انتظار آن است. تحلیل گران پیش بینی میکنند تا سال آینده قیمت بیت کوین در خوش بینانه ترین حالت به یک میلیون دلار هم میرسد! اما برای دریافت جدیدترین نظرات تحلیلگران، مقاله تحلیل بلندمدت قیمت بیت کوین را بخوانید.

بررسی قیمت بیت کوین از ابتدا تا امروز

این جدول شامل اطلاعات تکمیلی در مورد مهمترین رویداد های بیت کوین و تأثیر آن بر اکوسیستم بیت کوین است و به تفسیر میهن سیگنال از این داده‌ها مبتنی می‌باشد. این جزئیات می‌توانند درک بهتری از تأثیر هر رویداد بر قیمت بیت کوین و دلایل پشت آن ارائه دهند.

تاریخ رویداد قیمت (دلار)
۳ ژانویه ۲۰۰۹ راه‌اندازی بلاکچین بیت کوین و استخراج بلاک جنسیس صفر
۲۲ مه ۲۰۱۰ خرید دو پیتزا در ازای ۱۰۰۰۰ بیت کوین توسط لازلو صفر
ژوئن ۲۰۱۱ اولین حباب بیت کوین ۳۱
۱۵ نوامبر ۲۰۱۲ اولین درگاه پرداخت بیت کوین در وردپرس ۱۱.۰۹
۲۸ نوامبر ۲۰۱۲ اولین هاوینگ بیت کوین ۱۲.۲۷
۱۸ دسامبر ۲۰۱۷ عبور بیت کوین از مرز ۱۹۰۰۰ دلار ۱۹,۰۵۰
۲۰ مه ۲۰۱۷ عبور بیت کوین از مرز ۲۰۰۰ دلار برای اولین بار ۲,۰۰۰
۲۴ سپتامبر ۲۰۲۱ ممنوعیت ماینینگ در چین ۴۳,۸۶۸
۲ نوامبر ۲۰۲۲ سقوط صرافی FTX ۱۵,۵۰۰
۲۱ ژانویه ۲۰۲۳ ثبت بالاترین قیمت بیت کوین در ۵ ماه گذشته ۲۲,۵۰۰

 

ارزهای برتر

coin-Bitcoin بیت کوین (BTC)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۱۰۰%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۲,۱۱۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان ۴۲,۰۶۱.۴۸ دلار
coin-Ethereum اتریوم (ETH)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۹۵%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۱۱۳,۲۰۵,۶۰۲ تومان ۲,۲۳۶.۰۳ دلار
coin-Tether تتر (USDT)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۱۰۰%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۹%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۷۴%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۶۱%

۵۰,۶۳۴ تومان ۱.۰۰ دلار
coin-BNB بایننس کوین (BNB)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۷۳%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۱۲,۲۹۸,۰۰۰ تومان ۲۴۳.۸۰ دلار
coin-XRP ریپل (XRP)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۸۱%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۹۳%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۳۱,۳۸۵ تومان ۰.۶۲ دلار
coin-Solana سولانا (SOL)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۷۴%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۹۱%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۳,۴۳۵,۰۹۹ تومان ۶۸.۳۸ دلار
coin-USD Coin یو اس دی کوین (USDC)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۸۷%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۷%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۹۷%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۳۷%

۵۰,۶۹۳ تومان ۱.۰۰ دلار
coin-Cardano کاردانو (ADA)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۷۲%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۲۷,۵۲۸ تومان ۰.۵۵ دلار
coin-Dogecoin دوج کوین (DOGE)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۶%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۴,۹۰۲ تومان ۰.۱۰ دلار
coin-Avalanche اولنچ (AVAX)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۶%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۸۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۱,۷۸۰,۰۰۰ تومان ۳۵.۶۳ دلار
coin-TRON ترون (TRX)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۷%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۸۶%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۵,۳۰۲ تومان ۰.۱۰ دلار
coin-Polkadot پولکادات (DOT)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۷%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۷۹%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۳۳۴,۰۰۰ تومان ۶.۶۵ دلار
coin-Chainlink چین لینک (LINK)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۷۰%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۸۲%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۷۴۹,۳۵۵ تومان ۱۴.۸۹ دلار
coin-Polygon پالیگان (MATIC)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۸%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۲۱%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۸۷%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۴۳,۰۴۴ تومان ۰.۸۶ دلار
coin-TON Community تن کوین (TON)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۱%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۲۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۱۱۲,۷۷۱ تومان ۲.۲۱ دلار
coin-Shiba Inu شیبا اینو (SHIB)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۶%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۱۰۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۷۶%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۴۸۳ تومان ۰.۰۰۰۰۰۹۵۹ دلار
coin-Litecoin لایت کوین (LTC)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۹%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۹۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۳,۶۸۰,۰۰۱ تومان ۷۲.۹۹ دلار
coin-Dai دای (DAI)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۶۹%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۷۴%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۷۲%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۴۵%

۵۰,۹۴۶ تومان ۱.۰۰ دلار
coin-Bitcoin Cash بیت کوین کش (BCH)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۷۰%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۸۰%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۷۲%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۱۱,۷۷۷,۰۰۱ تومان ۲۳۳.۶۴ دلار
coin-Cosmos Hub کازماس (ATOM)

امتیاز نقدینگی: امتیاز نقدینگی: ۷۲%

امتیاز محبوبیت: امتیاز محبوبیت: ۸۹%

امتیاز عملکرد: امتیاز عملکرد: ۱۰۰%

فاصله زمانی با <b>ATH</b>: فاصله زمانی با ATH: ۱۰۰%

فاصله قیمتی با <b>ATH</b>: فاصله قیمتی با ATH: ۱۰۰%

۵۰۰,۸۲۴ تومان ۹.۹۰ دلار