پیش بینی آینده بیت کوین در سال ۲۰۲۳

۱۲ اسفند ۱۴۰۱
پیش بینی آینده بیت کوین در سال 2022

لیا والد (Leah Wald)، مدیر اجرایی Valkyrie Investments در مورد اهمیت ETF های بیت کوین و اینکه چرا دنیای مالی سنتی باید به دارایی های دیجیتال در حال حرکت رو به جلو توجه کند، صحبت می کند.همچنین او قیمت بیت کوین را در پایان سال جاری پیش بینی می کند.

کوین تلگراف با لیا والد، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری ارز دیجیتال Valkyrie Investments به گفتگو نشست. موضوع این نشست درباره اهمیت ETF بیت کوین (BTC) و آینده این ارز دیجیتال بود.

Valkyrie Investments در سال ۲۰۲۱ راه اندازی شد. این نهاد یکی از تنها شرکت هایی است که دارای سه ETF مرتبط با بیت کوین در نزدک است. Valkyrie یک ETF مرتبط با استراتژی بیت کوین را در اکتبر ۲۰۲۱ راه اندازی کرد. این ETF به دنبال تایید سازمان بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، با قراردادهای فیچرز تسویه نقدی، به صورت غیر مستقیم با بیت کوین BTC در ارتباط است. Valkyrie همچنین دارای یک ETF ترازنامه ایست که در شرکت ‌های عمومی مرتبط با بیت کوین سرمایه گذاری می ‌کند. علاوه بر این، ETF ماینرز بیت کوین این شرکت سرمایه گذاری، در ۸ فوریه ۲۰۲۲، تحت عنوان WGMI، معامله در نزدک را آغاز کرد.

به گفته والد، Valkyrie بر روی “از بین بردن رمز و راز سرمایه گذاری در بیت کوین” برای سرمایه گذاران جدید تمرکز دارد. والد به کوین تلگراف گفت: “ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که همه می توانند در این اکوسیستم شرکت کنند.”

چرا ETF های بیت کوین مهم است؟

علاوه بر این، والد درباره اهمیت این ETF بیت کوین توضیح داد. وی همچنین اشاره کرد که این موضوع از زمانی که دوقلوهای Winklevoss برای اولین بار در یک تراست بیت کوین ثبت نام کردند، مهم بوده است. والد گفت که ETF بیت کوین در نهایت به بسیاری از افرادی که قبلاً دسترسی نداشتند، امکان دسترسی به یک سطح دارایی را می دهد. والد همچنین اظهار داشت که ETF های مختلفی مانند ETF مبتنی بر فیچرز Valkyrie و ETF های موضوعی وجود دارد.

والد علاوه بر نظریات خود در مورد ETF ها، در مورد اینکه بازارهای مالی سنتی چطور بیت کوین و بقیه انواع ارز دیجیتال را می بینند، توضیح داد. والد گفت: «متداول ترین سؤال هنوز هم در مورد نوسانات و نحوه تخصیص ارزهای دیجتیال بر همین اساس است. او اضافه کرد که توضیح ساختارها خیلی باریک دیده می‌ شوند، به همین دلیل است که بازارهای مالی سنتی به یک پارادایم جدید نیاز دارد.

والد همچنین خاطرنشان کرد که برخی از سؤالاتی که از او پرسیده می شود بر چیستی بیت کوین یا اینکه آیا اتریوم (ETH) همان بیت کوین است، متمرکز است. او خاطرنشان کرد: “گاهی اوقات در صنعت ما، معمولا بسیاری از افراد از همه جا بی خبر هستند، برخی از سوال ها در مورد این ارز دیجیتال پیشرو هنوز در سطح بسیار ابتدایی هستند.”

پیش بینی قیمت بیت کوین

کوین تلگراف همچنین از والد در مورد اینکه اخیرا  Valkyrie یک میلیارد دلار در بازار ارز های دیجیتال  سرمایه گذاری کرده است، سوال پرسید. والد معتقد است که این نشان می دهد که چقدر سریع علاقه سازمانی به دارایی های دیجیتال در حال رشد است. او خاطرنشان کرد که این نشان‌ دهنده یک تفاوت فاحش با زمانی است که Valkyrie برای اولین بار در سال ۲۰۲۱ راه‌اندازی شد. به این ترتیب، والد توضیح داد که این نشان ‌دهنده ورود سرمایه ‌های بزرگی از ثروت به بخش کریپتو و شبکه بلاک  چین است.

قبل از پایان مصاحبه با والد، کوین تلگراف از این مدیر اجرایی خواست تا قیمت بیت کوین را در سال جاری پیش بینی کند. والد اشاره کرد که به وضوح قیمت بیت کوین صعودی است، او پیش بینی می کند که بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۲ به ۷۰۰۰۰ دلار خواهد رسید.

منبع:کوین تلگراف
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *