این بار بالاترین حد توسعه در ارز دیجیتال متعلق به کاردانو است!

۰۷ تیر ۱۴۰۱
این بار بالاترین حد توسعه در ارز دیجیتال متعلق به کاردانو است!

کاردانو به فعال ترین پروژه توسعه یافته در صنعت کریپتو تبدیل می شود.

Cardano با پشت سر گذاشتن پروژه هایی مانند Kusama و Polkadot با بیش از ۳۵۰ تعهد در ماه گذشته، بالاترین حد توسعه را در صنعت نشان داده است. از دیگر پروژه های قابل توجه در بالا می توان به اتریوم و سولانا با بیش از ۲۷۰ commit اشاره کرد.

کاردانو هر روز بزرگتر می شود

این شبکه همیشه یکی از فعال ترین پروژه های توسعه یافته در کل صنعت بوده است. از ابتدای سال ۲۰۲۲، کاردانو تعداد زیادی پروژه، به روز رسانی و راه حل های جدید را ارائه می کند.

یکی از جدیدترین به‌روزرسانی‌ ها، ارتقای اپراتورهای stake pool در Cardano node 1.35 بود. به‌روزرسانی جدید جدیدترین نسخه گره(NODE) را به عنوان نامزد نسخه نهایی شبکه اصلی Vasil Hardfork تبدیل می ‌کند. با راه‌اندازی شبکه گره، تمامی به ‌روزرسانی‌ ها و اصلاح‌ ها راه‌ اندازی نرم و پایدار Vasil را خواهند داشت.

علاوه بر به ‌روزرسانی ‌های مداوم شبکه که در حال آماده شدن برای دریافت ارتقاء گسترده Vasil است کاردانو همچنان از راه‌حل ‌های کوچک ‌تری مانند کاوشگر بلاک چین eUTxO پشتیبانی می‌کند. این فرایند مورد تحسین بنیانگذار پروژه، چارلز هاسکینسون، و پروژه‌های غیرمتمرکز مانند Wingriders قرار گرفته است.

عملکرد بازار همچنان کم‌ رونق است

علیرغم توسعه بنیادی فعال، کاردانو برای نشان دادن هرگونه حرکت مثبت در بازار ارزهای دیجیتال تلاش می‌کند. زیرا ارز رمزپایه زیربنایی این بلاک چین در ۳۰۰ روز گذشته معاملات در یک روند نزولی شدید باقی مانده است.

از سپتامبر، کاردانو بیش از ۸۴٪ از ارزش خود را از دست داده است که آن را به یکی از کم سودترین دارایی ها در کل صنعت تبدیل می کند. متأسفانه، علیرغم به روز رسانی های مداوم و افزایش استفاده از شبکه، هیچ سیگنالی برای برگشت در بازار ظاهر نشده است. در زمان انتشار، ADA با قیمت ۰.۴۹ دلار تغییر می کند.

منبع:u.today
7 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *