نزدیک شدن کاردانو به همکاری با ماشین مجازی اتریوم (EVM)

۲۳ خرداد ۱۴۰۱
نزدیک شدن کاردانو به همکاری با ماشین مجازی اتریوم (EVM)

کاردانو یک گام به قابلیت همکاری به عنوان EVM Sidechain برای راه‌ اندازی نزدیک ‌تر است.

IOHK کاردانو اعلام کرده است که در حال انتشار زنجیره جانبی آلفا ماشین مجازی اتریوم (EVM) است که اکنون در شبکه آزمایشی قرار دارد. زنجیره جانبی بدون مجوز به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که قراردادهای هوشمند Solidity را روی Cardano بنویسند و dApps سازگار با EVM و توکن های سازگار با ERC20 ایجاد کنند. در حالی که هنوز از بسیاری از مزایای Cardano بهره می برند.

ما در حال عرضه ماشین مجازی اتریوم (EVM) زنجیره جانبی آلفا هستیم!

برنامه های کاربردی مبتنی بر Solidity خود را بر روی #Cardano بسازید – یک بلاک چین غیرمتمرکز، بدون مجوز و پایدار.

زنجیره جانبی EVM سازگاری کامل با ارتقاها و ابزارهای اتریوم، سازگاری کیف پول web3، استفاده از پروتکل اجماع تحمل خطای بیزانتین بیزانتین Oroboros اثبات سهام و توانایی به ارث بردن امنیت از زنجیره اصلی کاردانو را خواهد داشت. .

سایر شبکه های جانبی

کاردانو در ماه های اخیر شاهد چندین نقطه عطف قابلیت همکاری بوده است.

Milkomeda یک پروتکل شبکه جانبی است که از Cardano پشتیبانی می کند و اجازه می دهد تا قراردادهای هوشمند سازگار با EVM در Milkomeda C1 که در اواخر مارس راه اندازی شد، اجرا شوند. تا پایان سال ۲۰۲۲، Milkomeda امیدوار است که بین کاردانو و سایر بلاک چین ‌ها مانند Solana قابلیت همکاری ایجاد کند.

در اواخر آوریل، Wanchain، یک پلت فرم غیرمتمرکز قابلیت همکاری، یک پل زنجیره ای غیرمتمرکز و دو جهته جدید را اعلام کرد. این پل کاردانو را به بلاک چین لایه ۱ دیگری در اواخر آوریل متصل می کند.

پل های Wanchain در حال حاضر بیش از پانزده شبکه لایه ۱ و لایه ۲ را به هم متصل می کنند. هدف از گنجاندن Cardano در این شبکه، اتصال آن به دیگر اکوسیستم‌های DeFi و web3، گسترش موارد استفاده بالقوه برای دارندگان ADA در زنجیره‌های دیگر و همچنین امکان استفاده از BTC، ETH، DOT، WAN، XRP و سایر سکه‌ها در dApp Cardano است.

پل مبدل AGIX ERC-20 که با مشارکت SingularityNET ایجاد شد، اوایل ماه آوریل نیز منتشر شد. ویژگی‌های آن به کاربران اجازه می‌دهد تا توکن‌های ERC-20 مبتنی بر اتریوم را به کاردانو تبدیل کنند و بخش DeFi بیشترین سود را دارد.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، پل توکن ایگون اتریوم-کاردانو در نسخه بتا راه اندازی شد.

طبق آخرین گزارشات میهن سیگنال، ADA Cardano با ۱۴.۱۹ درصد کاهش در ۰.۴۴ دلار معامله شد. بر اساس داده‌های WhaleStats، کاردانو در حال حاضر با فشار خرید از سوی نهنگ ‌ها مواجه است و در میان دارایی ‌های دارای بیشترین خرید در ۲۴ ساعت گذشته قرار دارد.

منبع:u.today
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

یک نظر

  • پیشنهاد شما برای خرید xrp اهرام چند است؟

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *