ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی
پيش بينى آينده بيت كوين توسط چارلز هاسكينسون

بنیان‌ گذار کاردانو، چارلز هاسکینسون اظهار کرده است که بیت کوین نمی ‌تواند به عنوان ارز ذخیره‌ای جهان شناخته شود

به گزارش میهن سیگنال به نقل از یوتودى، مدیر عامل شبکه محبوب کاردانو چارلز هاسکینسون، در اظهارات اخیرش در باره اینکه کدام ارز به عنوان ارز ذخیره اى جهان شناخته خواهد شد، اینچنین اظهار کرد:

دست یافتن به لقب ارز دخیره اى جهان براى شبکه کاردانو، اتفاق غیر ممکنى نیست.

 طبق اظهارات هاسکینسون او بعید میداند که بیت کوین بتواند ارز ذخیره اى جهان شود.

چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson) بنیان‌ گذار ارز دیجیتال کاردانو و مدیرعامل شرکت این‌پوت آوت‌پوت (Input Output) در مصاحبه اخیر خود درباره توانایى بیت کوین براى تبدیل شدن به ارز دیجیتال ذخیره اى جهان  صحبت کرد، او گفته است که مصرف انرژی بالای بیت کوین، میزان تمرکزگرایی آن را افزایش می‌ دهد.

او عقیده دارد هیچ سودى در استفاده از انرژى هاى پر مصرف وجود ندارد و راه هاى بسیار کاربردى تر و پرسودترى براى استفاده وجود دارند.

به‌نظر او کمیابی یک ارز به‌خاطر هزینه بالای تولید ایجاد نمی‌شود؛ بلکه سیاست مالی و کاربرد آن ارز این شاخص را تعیین می‌کنند.

او همچنین معتقد است که کمیابى یک محصول ارتباطى با قیمت و گرانى آن ندارد بلکه فقط و فقط به سیاست مالى که در اصل و پیشینه یک ارز دیجیتال خوابیده است، مربوط میشود.

هاسکینسون در ادامه اظهار کرد که یک ارز دیجیتال قوی باید بتواند با قراردادهای هوشمند و استانداردهای ابرداده و سیستم‌هایی با توان عملیاتی بالا سازگار باشد و میلیون‌ها تراکنش را در هر ثانیه پردازش کند. با این حال او گفته است که چون بیت کوین چنین قابلیت‌هایی ندارد، احتمال اینکه ارزهای دیجیتال دیگری مثل کاردانو بتوانند ارز ذخیره‌ای جهان شوند، زیاد است. 

منبع:u.today.com
بر اساس رای 0 نفر
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.