آیا در سال ۲۰۲۳ رکود قیمت بیت کوین پایان می یابد؟

۰۴ دی ۱۴۰۱
آیا در سال 2023 رکود قیمت بیت کوین پایان می یابد؟

با نزدیک شدن به پایان سال، بیت کوین همچنان با قیمت پایین ۱۷۰۰۰ دلار معامله می شود. این سوال را مطرح می شود که آیا قیمت این ارز دیجیتال به زودی تغییر خواهد کرد.

اکثر آلت کوین ها نیز در ارزیابی های روزانه کاملاً راکد هستند. با این حال OKB، پس از بیانیه اخیر اثبات ذخیره OKX بیش از ۵ درصد افزایش یافت.

بیت کوین همچنان زیر ۱۷ هزار دلار

هفته گذشته شاهد کاهش قابل توجه قیمت بیت کوین بودیم. BTC در ۲۰ دسامبر با قیمت ۱۶۳۰۰ دلار به پایین ترین حد در سه هفته اخیر رسید.

ایالات متحده داده های تولید ناخالص داخلی خود را روز پنجشنبه اعلام کرد. اعداد PCE در روز جمعه منتشر شد که انتظار می رفت هر دو نوسانات بیشتری را به بازار وارد کنند. با این حال، در حالی که بازار سهام ایالات متحده سقوط کرد، بیت کوین به غیر از یک افت کوتاه قیمت، نسبتا ثابت ماند.

آخر هفته با قیمت BTC نزدیک به ۱۷۰۰۰ دلار آغاز شد. از آن زمان تاکنون این دارایی یک اینچ جابجا نشد. در حال حاضر نیز با حجمی کم و قیمت ۱۶۸۰۰ دلار معامله می شود.

تا حدودی انتظار می رود، تسلط آن بر آلتکوین ها و ارزش بازار آن نیز تغییر نکرد. اولی ۴۰ درصد است در حالی که دومی ۳۲۵ میلیارد دلار است.

OKB متمایز است

طبق داده های میهن سیگنال، اکثر آلتکوین ها در دو روز گذشته نیز نتوانسته اند حرکت قابل توجهی ثبت کنند. اتریوم، ارز دیجیتال برتر بعد از بیت کوین، در اوایل این هفته قیمت ۱۲۰۰ دلار را ثبت کرد.

ارز دیجیتال OKX بهترین عملکرد را در میان آلت‌های با ارزش برتر دارد. تنها چند روز پس از انتشار آخرین گزارش اثبات ذخیره‌ صرافی، که نسبت ذخیره ۱۰۱ درصدی را نشان می ‌دهد، OKB بیش از ۵ درصد در مقیاس روزانه افزایش یافت و با ۲۳ دلار معامله می شود.

با فقدان حرکت بزرگ مخصوصا در بیت کوین، ارزش بازار ارزهای دیجیتال در ۸۱۰ میلیارد دلار باقی مانده است.

منبع:cryptopotato.com
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • اینده قیمت بیت کوین ۱ دلار است چون حباب پوچ است. یک ریال هم ارزش ندارد

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *