آیا شمارش معکوس کوین بیس برای استقبال از پپه آغاز شده است؟

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲
آیا شمارش معکوس کوین بیس برای استقبال از پپه آغاز شده است؟

جامعه ارزهای دیجیتال بر این باور است صرافی بعدی که پپه را در لیست پلتفرم خود قرار می دهد، کوین بیس است.

پس از اینکه ایلان ماسک به طور غیر مستقیم پپه را در پست خود تایید کرد، اگر بخواهیم تمام گمانه زنی ها بازار در باره این میم کوین را باور کنیم، ممکن است حامیان این کریپتو تحت تاثیر اخبار گسترده دیگری قرار بگیرند. صرافی ارز دیجیتال کوین ‌بیس، حامیان Pepe را در انتظار قرارگیری این میم کوین جدید در لیست خود آزار می دهد. هیچ کس نمی داند دلیل این همه معطلی برای چه است. جامعه پپه معتقد است که اطلاعیه بزرگ بعدی در مورد این میم کوین، قرار گیری آن در فهرست کوین های صرافی کوین بیس است.

میم کوین قورباغه از زمان عرضه آن در ۱۸ آوریل ۲۰۲۳، بهترین و پرخبرترین میم کوین است. به ویژه در زمانی که بازار بزرگتر ارزهای دیجیتال در هفته ‌های اخیر با روند کاهشی روبرو بود. علاوه بر Coinbase، رابین هود نیز قرار است این memecoin را در فهرست خود قرار دهد. در حال حاضر،PEPE  با ارزش بازار ۵۹۵ میلیون دلاری، به طور قابل توجهی رشد کرد تا ارزش بازار پایه ۶۸ را حفظ کند.

آیا باید منتظر شمارش معکوس کوین بیس برای استقبال از پپه باشیم؟

طبق اخبار میهن سیگنال، پیش از این، حساب رسمی توییتر Coinbase شمارش معکوس جدیدی را راه اندازی کرد. این شمارش معکوس ممکن است برای قرارگیری Pepe در لیست کوین بیس نباشد. همچنین این می تواند اعلامیه ای در مورد برنامه های بیشتر در مورد توسعه بین المللی بورس باشد. در همین حال، اکثر پاسخ‌ ها به چرایی ایجاد شمارش معکوس کوین بیس مربوط به قرارگیری پپه در فهرست این صرافی است. با گذشت یک روز از پست مرتبط با شمارش معکوس، اعلامیه مورد انتظار ممکن است برای پنجشنبه، ۱۷ مه، ۲۰۲۳ برنامه ریزی شود.

نام صرافی تخفیف کارمزد IP خارج ایران لینک ثبت نام

nobitex

نوبیتکس

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

اریترون

اریترون

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

آبان تتر

آبان تتر

دارد نیاز ندارد

ثبت نام با تخفیف کارمزد

منبع:کوین گیپ
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *