توقف معاملات ریپل در کوین بیس با افت بیشتر قیمت آن

کوین بیس برای توقف معاملات ریپل در ۱۹ ژانویه برنامه ریزی کرده است. اما این امکان وجود دارد که این اقدام به منظور حفظ سلامت صرافی زودتر از موعد مقرر صورت بگیرد.

صرافی بزرگ کوین بیس معاملات ریپل را در پاسخ به اقدامات قانونی کمیسیون بورس علیه ریپل تعلیق خواهد کرد.

به گزارش میهن سیگنال و طبق اعلام پل گریوالریال مدیر حقوقی کوین بیس، این صرافی معاملات ریپل را در تاریخ ۱۹ ژانویه ساعت ۱۰ صبح به وقت PST به طور کامل تعلیق خواهد کرد. همچنین اعلام شده در صورت نیاز تعلیق زودتر از تاریخ اعلام شده انجام خواهد شد. این تعلیق بر ایردراپ توکن های اسپارک که مبتنی بر شبکه فلر و تحت پشتیبانی ریپل است تاثیری نخواهد گذاشت.

این تعلیق بر دسترسی مشتریان به کیف پولهای ریپل نیز تاثیری نخواهد گذاشت و این کیف پولها پس از تعلیق همچنان برای ذخیره و برداشت در دسترس خواهند بود.

پیش از این هم امروز صرافی okcoin اعلام کرد معاملات و سپرده گذاری ریپل را در چهارم ژانویه تعلیق خواهد کرد. بیت استمپ نیز خبر از توقف معاملات ریپل برای آمریکایی ها داده است. صرافی های کوچکتر مانند OSL ،Beaxy  وCrossTower نیز اعلام کرده اند اقدامات مشابهی برای معاملات این توکن انجام خواهند داد.

پس از اعلام خبر تعلیق معاملات ریپل در کوین بیس قیمت این ارز ۱۰ درصد دیگر نیز افت کرده و به ۰.۲۵ دلار رسیده است. بعد از اعلام خبر تعقیب قانونی ریپل، این توکن افت ۳۴ درصدی قیمت را تجربه کرده است.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *