اجباری شدن احراز هویت برای مشتریان بیتمکس

اجباری شدن احراز هویت برای مشتریان بیتمکس

اجباری شدن احراز هویت برای مشتریان بیتمکس

بیتمکس به زودی از یک برنامه تایید اعتبار مشتری رونمایی خواهد کرد تا محیط معاملاتی ایمن تر و مورد اعتمادترین برای مشتریان ایجاد شود.

قرار است صرافی معاملات مشتقه ارز دیجیتال بیتمکس این برنامه را در ۲۸ آگوست عرضه کند. پس از آن تمام مشتریان ملزم به تکمیل کنترل های هویتی ظرف شش ماه می باشند. برای تشویق به این کار آنها یک رقابت معاملاتی را در نظر گرفته اند که تنها برای کاربرانی که تایید هویتی شده اند قابل دسترسی است.

با اینکه این صرافی از سال ۲۰۱۴ فعالیت خود را آغاز کرده و اکنون یکی از بزرگترین صرافی های جهان است اما تاکنون تایید اعتبار کاربران در این پلتفرم اجباری نبوده است.

با استفاده از این برنامه، صرافی می تواند نیازمندی های قانونی که توسط مقامات تعیین شده را برآورده نماید. همچنین تایید هویت کاربران به بیتمکس کمک می کند با شناخت بیشتر کاربران، برنامه ها و محصولاتی متناسب با نیاز مشتریانش تهیه کند.

گفته می شود استفاده از این برنامه تنها برای کاربر ۵ دقیقه زمان می برد و افراد باید طی ۴ مرحله تایید هویت خود را از روشهایی مشابه صرافی های دیگر انجام دهند. همچنین در این برنامه چندین سوال چندگزینه ای درباره سرمایه و تجربیات معاملاتی فرد مطرح خواهد شد و کسانی که بتوانند از این مراحل با موفقیت عبور کنند هویتشان تایید می شود.

 

راستی! اگر علاقه مند به دنبال کردن اخبار داغ ارزهای دیجیتال هستید کانال اخبار میهن سیگنال برای شما عزیزان ساخته شده.

همچنین میتوانید آخرین اخبار ارز های دیجیتال را در خبر ارز دیجیتال بخوانید.

اشتراک گذاری:
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 − 2 =