نظرات نگران کننده متخصص کریپتو در مورد میم کوین ها بخصوص پپه

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲
نظرات نگران کننده متخصص کریپتو در مورد میم کوین ها بخصوص پپه

اخیرا میم کوین پپه شکوفا شده است. با این حال باید نظرات دلهره آور متخصصان فضای کریپتو درباره توکن‌های میم را در نظر بگیریم.

کریس بلک، مدافع کریپتو، توییتی درباره مضرات احتمالی سرمایه ‌گذاری در Memecoins، از جمله پپه منتشر کرد. او در این توییت گفت که این ارزهای دیجیتال می‌تواند یک نوع کلاهبرداری باشد. وی به ۴۸ هزار دنبال کننده خود در توییتر توضیح داد که اگر مراقب نباشند، میم کوین ها ممکن است در نهایت به قیمت جان مردم تمام شود.

او سعی کرد توضیح دهد که کریپتوهایی مانند PEPE تصادفی به وجود نمی آیند. پول کلان، افراد قدرتمند و برنامه ریزی دقیق صرف ایجاد این کلاهبرداری ها می شود. شما فقط یک پیاده نظام در یک بازی بسیار بزرگتر هستید. و بازی هایی از این دست به قیمت جان بسیاری از افراد تمام شده است.

یکی از کاربران توییتر در پاسخ به پست خود، تفاوت بین PEPE و مالی قدیمی TradFi را درخواست کرد. تنها چیزی که بلک به آن اشاره کرد، عدم وجود مقررات است.

قابل ذکر است، کریس بلک اولین متخصص رمزارز نیست که به مردم در مورد سقوط قریب الوقوع memecoin ها هشدار داد. بسیاری هنوز در شگفتی هستند که چگونه یک ارز دیجیتال تنها در چند هفته پس از انتشار نزدیک به ارزش بازار ۱ میلیارد دلاری است.

افزایش قیمت ظالمانه میم کوین پپه در معامله گران

طبق آمار CoinGecko در دو هفته گذشته، PEPE تا ۵۰۰ درصد افزایش یافت. قیمت توکن قورباغه همچنان در حال افزایش است. فقط دیروز، قیمت فلوکی اینو ۴۰ درصد و پپه ۶۰ درصد افزایش یافتند. این افزایش قیمت باعث شد تا حجم بالایی از تبلیغات در اطراف میم کوین ایجاد شود و صرافی‌ هایی مانند WazirX و Binance، پپه را در فهرست های خود قرار دهند.

بایننس، پپه را همراه با فلوکی در فهرست قرار داد. از سوی دیگر، صرافی رمزارز هندی CoinDCX اذعان کرد که هنگام ذکر عوامل پرخطر هیچ ارتباطی با PEP ندارد. به نظر می رسد سرمایه گذاران بیشتر به افزایش قیمت توجه دارند تا پایداری روند صعودی.

بیلی مارکوس، خالق دوج کوین تلاشی برای دلسرد کردن سرمایه‌ گذاران پپه انجام نداد. حتی اگر تا به حال این میم کوین بسیار پرطرفدار را خریداری نکرده باشد. در عوض، او به هر سرمایه‌ گذاری که تاکنون از تجارت PEPE خود سود برده است، تبریک گفت. همچنین، او به آنها توصیه کرد که به اندازه کافی پول جمع کنند، زیرا چنین سود سرمایه کوتاه مدت پیامدهای مالیاتی دارد.

منبع:کوین گیپ
6 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *