کارت هدیه ارز دیجیتال، بهترین هدیه نوروز

۰۴ اسفند ۱۴۰۱
کارت هدیه ارز دیجیتال

اگر شما هم علاقه مند به خرید هدیه ای متفاوت هستید این مقاله برای شماست. شما میتوانید هدیه های سنتی مختلفی انتخاب کنید اما یکی از بهترین پیشنهاد ها در حال حاضر کارت هدیه ارز دیجیتال است. ما قبلا در یک مقاله کامل درمورد بهترین کادوی ارز دیجیتال | راهنمای خرید هدیه ارز دیجیتال صحبت کردیم. اما به تازگی صرافی های ارز دیجیتال مختلفی سرویس کارت هدیه را به پنل خود اضافه کرده اند و شما میتوانید به سادگی با هر مبلغ دلخواه یک کارت هدیه بخرید. پس با ما همراه باشید.

کارت هدیه ارز دیجیتال چیست؟

کارت هدیه ارز دیجیتال مقداری ارز دیجیتال است که به صورت الکترونیکی در یک کیف پول ارز دیجیتال ذخیره شده و شخص دریافت کننده‌ی آن می‌تواند همان مقدار ارز دیجیتال را به سایر کیف‌پول‌های خود انتقال داده یا از آن استفاده کند. این هدیه میتواند به شکل یک کیف پول سنتی و فیزیکی باشد و یا به صورت الکترونیکی و مجازی.

انواع کارت هدیه ارز دیجیتال

  • ارت هدیه ارز دیجیتال  فیزیکی : کیف پول های سخت افزاری حاوی کلید خصوصی استفاده از کیف پولی است که حاوی مقداری ارز دیجیتال است. استفاده از این نوع هدیه ممکن است خطر سرقت و یا خراب شدن داشته باشد.
  • ارت هدیه ارز دیجیتال مجازی و الکترونیکی : این نوع کارت ها به شکل یک کد عرضه می شوند و دارنده آن با وارد کردن کد در یک صرافی میتواند دارایی را به حساب خود منتقل کند.

آشنایی با بهترین صرافی های ارزدیجیتالی که کارت هدیه الکترونیکی می دهند

در ادامه شمارا با سرویس کارت هدیه ارز دیجیتال صرافی های ایرانی و خارجی آشنا می کنیم. اگر هنوز صرافی خاصی را انتخاب نکرده اید میتوانید از بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی  یا معرفی بهترین صرافی ارز دیجیتال خارجی برای ایرانی ها استفاده کنید.

کارت هدیه ارز دیجیتال از صرافی اکسبیتو

درست قبل از فرا رسیدن روز پدر در تقویم خورشیدی در سال ۱۴۰۱، اکسبیتو، [صرافی ارز دیجیتال همتا به همتا]، یک کارت هدیه ارز دیجیتال در اختیار کاربران قرار داده است. این کارت هدیه‌ای عالی برای معامله‌گران بازار ارزهای دیجیتال، سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال، علاقه‌مندان به Metaverse و NFT و هر کسی که به دنیای فناوری و افراد آینده علاقه‌مند است.
کریپتو کارت اکسبیتو از بین ارزهای اکسبیتو قابل انتخاب بوده و از ۱۰۰۰۰۰ تومان تا معادل ۵ میلیون تومان قابل سفارش دادن است. ارزهای فهرست شده در این صرافی از بزرگترین ارزهای دنیای بلاک چین و پروژه هایی با پشتیبانی قوی یا شناخته شده هستند. با رشد مجدد بازار ارزهای دیجیتال، این هدایا احتمالاً رشد خواهند کرد و در آینده تبدیل این کارت‌های هدیه به ریال یا تتری، ارزش آنها را افزایش خواهد داد.

کارت هدیه ارز دیجیتال از صرافی اکسبیتو
امکان صدور کارت هدیه اکسبیتو تحت نام کریپتوکارت اکسبیتو از این پلتفرم صرافی وجود دارد.
کاربران قبل از درخواست صدور کارت ارز دیجیتال باید در صرافی حساب داشته باشند، اما شخص دریافت کننده هدیه باید در آن صرافی حساب کاربری نداشته باشد.
با اعلام این ویژگی و تقارن روز پدر، این کارت ها می توانند انتخابی بی نظیر برای مردان و پدران آینده‌نگر باشند.
صدور و ایجاد کارت های رمزنگاری اکسبیتو کاملا رایگان است و اگر در اکسبیتو حساب دارید، می توانید ارز را به این صرافی واریز کرده و کارت هدیه صادر کنید یا ارز مورد نظر را از اکسبیتو خریده و کارت را صادر کنید.در صورت نیاز، می توانید به راحتی آن را با طرحی خاص و متن دلخواه از طریق ارز دیجیتال و کریپتو کارت اکسبیتو ارسال کنید. همچنین اکسبیتو به شما امکان می دهد زمان دقیق پست کریپتو کارت خود را انتخاب کنید. این شامل تاریخ و زمان ارسال است.
کارت هدیه از طرف شما ارسال می شود و گیرنده از طریق ایمیل از ارسال کننده هدیه مطلع می شود.
کارت های اکسبیتو قابلیت لغو سفارش را دارند. اگر کارت رمزی سفارش داده اید و به هر دلیلی مایل به لغو سفارش هستید، این امکان قبل از ارسال ایمیل در اختیار صادرکننده است.
مبالغ دریافتی از طریق کارت های هدیه ارز دیجیتال اکسبیتو قابل نقد، خرید و فروش در بازار، تبدیل به سایر ارزهای دیجیتال و انتقال به سایر کیف پول ها و صرافی ها است و گیرندگان هدیه کریپتو کارت دریافت می کنند. می توانید جزئیات کریپتو کارت اکسبیتو را در لینک زیر ببینید:

خرید کارت هدیه با تخفیف

اگر با این لینک خرید کنید از تخفیف کارمزد برخوردار میشوید.

ثبت نام و دریافت تخفیف

کارت هدیه ارز دیجیتال از صرافی بیت پین

حداقل و حداکثر مبلغ ایجاد کارت هدیه چقدر است؟

حداقل مبلغ تعیین نشده است؛ اما حداکثر مبلغ برابر با میزان سقف قابل برداشت سطح کاربری‌تان است.

در چه سطوحی می‌توانیم کارت هدیه ایجاد کنیم؟

برای ایجاد کارت هدیه باید سطح کاربری‌ خود را حداقل تا سطح ۲ ارتقاء داده باشید.

آیا ایجاد کارت هدیه هزینه دارد؟

ایجاد کارت هدیه در بیت پین هیچ هزینه‌ای برای شما ندارد و رایگان است.

کارت هدیه ارز دیجیتال از صرافی بیت پین

آیا انتقال کارت هدیه، کارمزد دارد؟

اهدا و انتقال کارت هدیه در بیت پین، برای هیچ یک از طرفین اهدا کننده و دریافت کننده، کارمزد ندارد.

آیا به افرادی که در صرافی بیت پین عضو نیستند می‌توان کارت هدیه ارسال کرد؟

برای ایجاد، استفاده و ثبت موجودی کارت هدیه، داشتن حساب کاربری در بیت پین الزامی است.

خرید کارت هدیه با تخفیف

اگر با این لینک خرید کنید از تخفیف کارمزد برخوردار میشوید.

ثبت نام و دریافت تخفیف

کارت هدیه ارز دیجیتال از صرافی رمزینکس

کارت هدیه رمزینکس (رمزگیفت) کارت هدیه حاوی ارز دیجیتال است. شما می توانید در طرح ها متنوع و متن های مناسبتی، ارز دیجیتال دلخواه خود را به دوستان خود هدیه کنید. رمزینکس این کارت را بر دو نوع فیزیکی و مجازی ارائه میکند. حداقل مبلغ مورد نیاز برای ایجاد کارت هدیه(رمزگیفت) ۱۰۰ هزار تومان است. حداکثر مبلغ ممکن برای ایجاد کارت‌های هدیه(مجموعا) برای کاربران احراز نشده( بدون سطح) مبلغ ۳۰۰ هزار تومان و برای کاربران سطوح برنزی و طلایی ۱۰ میلیون تومان است.

کارت هدیه ارز دیجیتال از صرافی رمزینکس

شما می توانید با مراجعه به قسمت راهنمای ساخت رمزگیفت، آموزش کامل تصویری ساخت رمزگیفت را ببینید. رمزینکس محصول کارت هدیه (رمزگیفت) خود را بر دو نوع مجازی و فیزیکی ارائه میکند. کاربران هنگام ساخت گیفت کارت حق انتخاب بین گیفت کارت فیزیکی و مجازی را دارند. هنگامی که ترجیح شما با دریافت کارت به صورت فیزیکی باشد، آدرس و مشخصات گیرنده را ثبت می کنید و کارت هدیه را در اسرع وقت درب منزل دریافت می کنید.

رمزگیفت های مجازی می توانند در قالب یک لینک و از بسترهایی مانند ایمیل، تلگرام، واتساپ و … برای مخاطب ارسال شوند. رمز‌گیفت های فیزیکی، پس از ثبت سفارش و تکمیل آدرس گیرنده، از طریق پست، در کوتاه ترین زمان ممکن به آدرس مقصد ارسال می شود.

خرید کارت هدیه با تخفیف

اگر با این لینک خرید کنید از تخفیف کارمزد برخوردار میشوید.

ثبت نام و دریافت تخفیف

سخن نهایی

سعی کردیم از صرافی های مختلف کارت های متفوتی برای هدیه معرفی کنیم تا شما بنا به انتخاب خودتان بهترین کارت هدیه بیت کوینی را انتخاب کنید.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «کارت هدیه ارز دیجیتال، بهترین هدیه نوروز» با ما درمیان بگذارید.

2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
مهدی عباس زاده
12 سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم.

یک نظر

  • تا ۴ روز آینده نقشه راه منتشر میشه….شبکه بسیار عالی و امنیت قوی داره

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *