ورود
آدم ربايى يك معامله گر ارز ديجيتال در هنگ كنگ

یک آدم ربایى دیگر، به نگرانى هاى مرتبط با فعالیت هاى حوزه ارز دیجیتال اضافه کرد.

به گزارش میهن سیگنال به نقل از خبرگزاری هاى محلى شهر #هنگ_کنگ، مقامات دولتى هنگ کنگ و نیروهاى پلیس این کشور، در جریان آدم ربایى یک معامله گر حوزه ارز دیجیتال، ٧ نفر را دستگیر کردند.

به گفته مسئولین، طى تحقیقات در حال اجرا در این زمینه تمام افراد مرتبط با این آدم ربایى دستگیر خواهند شد.

این آدم ربایى در تاریخ ۶ نوامبر اتفاق افتاد، یک مرد ۳۹ ساله که در تلاش برای تبدیل دارایی‌های تتر (USDT) خود به دلار هنگ کنگ، قرار بود با خریداران احتمالی دیدار کند، در یک ساختمان صنعتی به طرز فجیعی مورد حمله قرار گرفت.

به گفته مقامات، آدم ربایان با پتک و چکش به قربانى حمله کرده اند و او را وادار کردند تا دارایى هاى ارزى اش را در اختیار آنها قرار دهد. قربانى بعد از حمله با چشمان بسته به یک ویلاى دوردست منتقل شد و مورد ضرب و شتم و جراحات شدیدى قرار گرفت.

بعد از کامل شدن گزارشات پلیس توسط خانواده قربانى در تاریخ ٩ نوامبر، مقامات پلیسى موفق شدند مکان نگهدارى گروگان را شناسایى کنند، گفتنى است آدم ربایان در قبال آزادى قربانى، طلب ٣٠ میلیون دلار باج کرده بودند.
خوشبختانه قربانى توانست از کلبه اى که در آن گروگان گرفته شده بود فرار کند. قربانى در حال حاظر به دلیل جراحات جدى، تحت مراقبت هاى ویژه در بیمارستان به سر می برد.

ماه گذشته دو مرد روسى به دلیل گروگان گیرى یک سرمایه گذار ٢٨ ساله حوزه ارز دیجیتال، دستگیر شدند. آدم ربایان با تزریق مواد مخدر به قربانى اورا به قتل رسانده و جسد اورا در جنگل رها کرده بودند.

این گونه آدم ربایى هاى اخیر، خطرات تجارت هاى همتا به همتا را براى معامله گران حوزه ارز دیجیتال زیاد کرده و باعث نگرانى مقامات دولتى شده است.

منبع:u.today.com
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *