فرار صرافى هوبى از چین

۱۸ آبان ۱۴۰۰
فرار صرافى هوبى از چين

صرافى بزرگ و برجسته چینى هوبى، قصد دارد از چین به جبل الطارق نقل مکان کند.

سرکوب هاى ظالمانه و گسترده چین در حوزه ارز دیجیتال، باعث فرار بسیارى از صرافى ها و شرکت هاى برجسته چینى شده است، در این میان #صرافى_هوبى هم به لیست صرافى هاى در حال خروج اضافه شد.

به گزارش میهن سیگنال، صرافی هوبی که به طور رسمی در سال ۲۰۱۳ تاسیس شد، در حال جابه جایی اپراتور خود به جبل الطارق به منظور جدایی از سرکوب های اعمال شده از طرف دولت چین می باشد.

طبق گزارش منتشر شده از سرویس مالی دولت جبل الطارق، صرافی هوبی تاییدیه شروع فعالیتش را از مقامات این دولت دریافت کرده است.

این صرافی به زودی اقدامات لازم برای مهاجرت خود به جبل الطارق را شروع خواهد کرد؛ این شرکت بعد از راه اندازی سرویس خود در این دولت دوباره قادر به ارایه خدمات مالی و ارزی دیجیتال خواهد بود؛ گفتنی است این پلتفرم معاملاتی تحت نظارت قانونگذاری GFSC به کار خود ادامه خواهد داد.

دو جون (هم بنیانگذار صرافی هوبی)، در بیاینه اخیر خود اظهار کرد با توجه به پیشرفت روزافزون صنعت ارز دیجیتال، این صرافی باید بتواند بیزینس خود را با چالش های پیش رو تطابق دهد.

پیش تر بسیاری از سهامداران این صرافی در ماه سپتامبر تصمیم به انتقال سهام خود از کشور چین گرفته بودند.

به دنبال اقدامات و سرکوب های دولت چین، شرکت های مرتبط با حوزه ارز دیجیتال، چاره ای جزخروج پلتفرم خود از این کشور ندارند؛ گفتنی است مقامات چین، هرگونه فعالیت از جمله تراکنش های روزمره حوزه ارز دیجیتال را در این کشور ممنوع اعلام کرده است.

اخیرا دولت جبل الطالق به دلیل داشتن فضای قانونی دوستانه، تبدیل به بهشتی برای صرافی های در حال کوچ شده است.

به طور کلی در چند ماه اخیر کشور های کوچکی از جمله ال سالوادر، استونی و جبل الطالق به دلیل فضای قانونی مطلوب و مالیات های به نسبت کم در حوزه ارز دیجیتال، صرافی های بزرگی را به خود جذب کرده اند.

منبع:u.today.com
1 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

یک نظر

  • سلام من ۳۰۵۱ تا پای دارم بدون کی وای سی
    خریدار تماس بگیره ۰۹۳۹۳۰۹۳۱۹۵

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *