ورود / ثبت نام از کجا شروع کنم؟
قیمت ارزهای دیجیتال مقایسه قیمت صرافی ها مقایسه صرافی های ایرانی مقایسه صرافی های خارجی

تحلیل قیمت دوج کوین: قیمت پایین و روند نزولی | ۱۵ اسفند

۱۵ اسفند ۱۴۰۰
تحلیل قیمت دوج کوین: قیمت پایین و روند نزولی | 15 اسفند

تحلیل قیمت دوج کوین برای امروز نزولی است. زیرا حرکات قیمت در ۷۲ ساعت گذشته نزولی بوده است. قیمت از ۰.۱۲۹۲ تا ۰.۱۲۱۰ در ۴ مارس افت کرد و در دو روز بعدی هم همین روند ادامه داشت.

نکات مهم تحلیل قیمت دوج کوین

  • تحلیل قیمت دوج کوین برای امروز نزولی است.
  • قوی ترین مقاومت در سطح ۰.۱۴۸۵ دلار انتظار قیمت را می کشد.
  • قیمت اکنون در حوالی ۰.۱۲۲۱ دلار قرار دارد.

قیمت در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۱۵ درصد افزایش یافته و حجم معاملات ۳۳۳۵۵۹۸۲۶۶ دلار بوده است. ارزش بازار دوج با ۱۶۲۴۱۸۸۸۳۳۴ دلار آن را در جایگاه ۱۳ در میان ارزهای برتر قرار داده است.

تحلیل قیمت ۴ ساعته

تحلیل قیمت نشان می دهد بازار حرکت منفی داشته و همزمان نوسان در حال کاهش و بازار در حال فشرده شدن است. این باعث می شود قیمت کمتر تحت تأثیر نوسان قرار بگیرد. در نتیجه، با باریک شدن باندهای بولینگر، مرز باند بالایی در ۰.۱۳۱۹ دلار به عنوان مقاومت قوی قرار گرفته و مرز باند پایینی در ۰.۱۲۰۰ دلار قوی ترین حمایت را ایجاد کرده است.

قیمت در زیر منحنی میانگین متحرک در حرکت است که حرکت نزولی را نشان می دهد. به نظر می رسد قیمت در حال حرکت به سمت حمایت است و برای شکستن آن تلاش خواهد کرد. از آنجا که نوسان کاهش یافته، این به نفع خریداران است و در صورت شکسته شدن نوسان فرصت بهتری برای تسلط بر بازار خواهند داشت.

نمودار ۴ ساعته قیمت دوج کوین / دلار

RSI در سطح ۳۵ قرار گرفته و این نشان دهنده کم‌ارزش بودن دوج نسبت به گذشته است. این اندیکاتور رو به پایین در حرکت است که نشان دهنده غلبه فعالیت های فروش است.

تحلیل یک روزه قیمت دوج کوین

تحلیل قیمت دوج کوین نشان می دهد بازار روند نزولی دارد و نوسان پایین است. در این تایم فریم هم فشرده شدن بازار در حال وقوع است و مرز باند بالایی بولینگر در ۰.۱۴۸۵ دلار به عنوان قوی ترین مقاومت قرار گرفته است. مرز باند پایینی در ۰.۱۱۶۰ دلار قرار دارد و یک حمایت قوی به شمار می رود.

به نظر می رسد قیمت به زیر منحنی میانگین متحرک رسیده و این نشان می دهد بازار این میم کوین نزولی است. اندیکاتور RSI در سطح ۳۸ و نیمه پایینی محدوده خنثی قرار دارد.

نمودار یک روزه قیمت دوج کوین/ دلار

جمع بندی

تحلیل قیمت دوج کوین نشان دهنده حرکات واضح نزولی است. با این حال در صورت برخورد قیمت به حمایت ها امکان بازگشت و تغییر روند در روزهای آینده وجود دارد.

منبع:کریپتوپولیتن
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش خبری میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال
شارژ رایگان با ثبت نام
با ثبت نام و تکمیل احراز هویت در جشنواره کیوسک، بیست هزار تومان بیت کوین هدیه بگیرید!

دریافت جایزه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *