تحلیل قیمت دوج کوین: ریزش عجیب و خوشحالی تریدرهای شورت | ۱۹ مهر

۱۹ مهر ۱۴۰۲
جامعه دوج کوین نقص امنیتی این شبکه را رد کرد

قیمت دوج کوین در ۹ اکتبر به زیر سطح ۰.۰۶ دلار افت کرد و آن را به یک محدوده مقاومتی تبدیل کرد. این موج فروش در روز ۹ اکتبر باعث شد قیمت یک محدوده تقاضا را که از ماه ژوئن برجا بوده بشکند. این اتفاق ناراحتی و خستگی خریداران بلندمدتی را نشان می دهد.

پیش از این، احساسات نزولی در بازار دوج کوین مشخص بود و خرس ها به چندین حمایت نفوذ کرده بودند. آنها اکنون به دنبال فرصتی برای شورت گرفتن هستند.

منطقه قرمز در نمودار یک اوردر بلاک صعودی ۴ ساعته را در حوالی ۰.۰۶ دلار نشان می دهد. افت قیمت روز دوشنبه باعث ریزش قیمت به زیر این منطقه شد. این حرکت  هدف بعدی دوج را مشخص کرد.

نمودار ۴ ساعته قیمت دوج کوین / تتر. برای مشاهده نمودار در سایز بزرگ روی آن کلیک کنید.

سطوح ریتریسمنت فیبوناچی (زرد) بر اساس رالی ماه سپتامبر رسم شده اند. این رالی از ۰.۰۵۹۳ تا ۰.۰۶۴۲ دلار ادامه داشت و در نهایت فروشندگان یک ریتریسمنت را ایجاد کردند. ناتوانی خریداران در دفاع از سطح ۷۸.۶ درصد در ۰.۰۶۰۴ دلار به این معناست که دوج کوین احتمالا تا سطح ۲۳.۶ درصد و ۶۱.۸ درصد اکستنشن در پایین کاهش قیمت خواهد داشت.

بنابراین تریدرها می توانند به موقعیت های شورت با تست دوباره بلاک شکسته شده وارد شوند. بر اساس تحلیل میهن سیگنال، اندیکاتور RSI مومنتوم نزولی قوی را نشان می دهد. اندیکاتور OBV هم در ماه اکتبر سیر نزولی داشته است. همه این موارد در کنار هم غلبه احساسات نزولی در ۱۰ روز گذشته را منعکس می کنند.

داده های به دست آمده از بازار فیوچرز هم افت بیشتر قیمت دوج کوین را پیش بینی می کند. بنابراین دارندگان پوزیشن شورت می توانند از شرایط موجود سود ببرند اما باید محتاط باشند زیرا اگر رالی قیمت بیت کوین آغاز شود شرایط و احساسات بازار به سرعت تغییر خواهد کرد و ساختار نزولی شکسته خواهد شد.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت دوج کوین: ریزش عجیب و خوشحالی تریدرهای شورت | ۱۹ مهر» با ما درمیان بگذارید.

منبع:ambcrypto
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال
شیبا اینو رایگان

بعد از تکمیل احراز هویت در جشنواره آبان تتر، شیبا اینوی رایگان هدیه بگیر!

دریافت هدیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *