پیش بینی هوش مصنوعی از قیمت دوج کوین در ۲۰۲۳، ۲۰۲۵ و ۲۰۳۰

۱۹ فروردین ۱۴۰۲
پیش بینی هوش مصنوعی از قیمت دوج کوین در 2023، 2025 و 2030

محبوب ترین میم کوین دنیا، دوج کوین پس از رشد خیره کننده میم کوین های دیگری مانند شیبا اینو به حاشیه رانده شده بود. اما در هفته گذشته با رشد انفجاری قیمت DOGE دوباره توجه همگان به این ارز دیجیتال مهم معطوف شده است.

طبق پیش بینی ها در هفت روز آینده قیمت دوج تا ۰.۰۰۲۲۵۳ دلار افت خواهد داشت و به ۰.۰۸۱۲۰۷ دلار خواهد رسید. در این میان هوش مصنوعی به کمک تحلیل گران آمده و پیش بینی های دقیق تری ارائه داده است. در این مقاله قصد داریم پیش بینی قیمت دوج کوین در سال جاری و سال های آِینده را ارائه کنیم.

وضعیت فعلی بازار دوج کوین

در هفته گذشته قیمت دوج ۸.۲۲ درصد افزایش داشت اما افت ناگهانی قیمت بیت کوین و اتریوم، سایر ارزهای دیجیتال را هم با خود پایین کشید. هم اکنون احساسات در بازار دوج در سطح ۴۱ و خنثی قرار دارد. پیش بینی می شود پایین ترین قیمت امروز ۰.۰۷۴۴۷۵ دلار و بالاترین قیمت قابل دستیابی در امروز ۰.۰۹۰۹۰۳ دلار باشد.

در ۲۴ ساعت گذشته دوج رشد ۰.۳۸ درصدی را تجربه کرده است. این افزایش تدریجی در طول یک هفته اخیر بسیاری از سرمایه گذاران را به بازگشت به بازار این میم کوین محبوب مشتاق کرده است.

در ۳۰ روز گذشته هم قیمت دوج صعودی بوده و ۱۶.۲۵ درصد افزایش یافته است. در ۹۰ روز گذشته نیز ارزش دوج کوین رشد ۱۵.۹۷ درصدی را ثبت کرده است.

پیش بینی قیمت دوج کوین در سال ۲۰۲۳

طبق تحلیل های تکنیکال قیمت دوج در سال ۲۰۲۳ وضعیت صعودی خواهد داشت و می تواند پس از بازیابی از زمستان ارزهای دیجیتال تا حداکثر ۰.۱۵۰۲۲۹ دلار رشد کند. میانگین قیمت در سال جاری ۰.۱۲۵۱۹۱ دلار و حداقل قیمت ۰.۱۰۰۱۵۲ دلار برای سال ۲۰۲۳ تخمین زده شده است.

پیش بینی قیمت دوج در سال ۲۰۲۴

در سال آینده احتمالا قیمت دوج از ۰.۱۸۳۶۱۳ دلار خواهد گذشت. با درنظرگرفتن نوسان در بازار، حداکثر قیمت ۰.۲۳۳۶۸۹  و میانگین قیمت ۰.۲۰۸۶۵۱ دلار خواهد بود.

پیش بینی قیمت در سال ۲۰۲۵

اگر روند صعودی تا سال ۲۰۲۵ ادامه پیدا کند، طبق پیش بینی هوش مصنوعی، دوج کوین می تواند به ۰.۳۱۷۱۴۹ دلار دست یابد. انتظار می رود میانگین قیمت ۰.۲۹۲۱۱۱ دلار و کف قیمت ۰.۲۶۷۰۷۳ دلار باشد.

پیش بینی قیمت دوج کوین در سال های آینده

اگر احساسات صعودی بازار حفظ شود، این ارز دیجیتال در ۵ سال آینده می تواند ثبات را تجربه کند. در این صورت سال ۲۰۲۶ سبز خواهد بود. پیش بینی ها حاکی از رسیدن دوج به ۰.۴۸۴۰۷ دلار تا سال ۲۰۲۷ هستند. در سال ۲۰۲۷ ارزش هر دوج کوین به طور میانگین ۰.۴۵۹۰۳۲ دلار خواهد بود.

همچنین در سال ۲۰۲۸ به علت افزایش همکاری های سازمانی و پذیرش ارزهای دیجیتال توسط قانون گذاران، روند صعودی قابل انتظار است. در این سال توکن DOGE به میانگین ۰.۵۴۲۴۹۲ دلار دست خواهد یافت.

طبق پیش بینی های هوش مصنوعی، در سال ۲۰۲۹ قیمت دوج کوین در ادامه روند صعودی خود، تا ۰.۶۵۰۹۹۱ دلار پیشروی خواهد کرد.

پیش بینی قیمت دوج کوین در سال ۲۰۳۰

در سال ۲۰۲۳ دوج کوین رالی خود به سمت اوج تاریخی خود و  ۰.۷۳۴۴۵۱ دلار ادامه خواهد داد. در این سال، حداقل قیمت ۰.۶۸۴۳۷۵ دلار و میانگین آن ۰.۶۲۵۹۵۳ دلار خواهد بود.

پیش بینی قیمت دوج در سال ۲۰۳۱

انتظار می رود در این سال اتفاقات به یاد ماندنی رخ دهد. طبق پیش بینی میهن سیگنال در سال ۲۰۳۱ سقف تاریخی جدیدی در ۰.۸۱۷۹۱۲ دلار ثبت خواهد شد. در بدترین شرایط هم حداقل قیمت ۰.۷۹۲۸۷۴ دلار خواهد بود.

همه پیش بینی های ارائه شده توسط الگوریتم های هوش مصنوعی بر اساس پرایس اکشن گذشته قیمت دوج کوین محاسبه شده اند و ممکن است اصلا به وقوع نپیوندند یا راه صد‌ساله تنها در یک شب طی شود و DOGE زودتر از موعد به سقف تاریخی جدیدی دست پیدا کند. توصیه می شود جهت سرمایه گذاری در دوج کوین این پیش بینی ها را تنها در کنار تحلیل ها و تحقیقات فردی در نظر بگیرید و مسئولیت تصمیم خود را همراه با ریسک آن بپذیرید.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «پیش بینی هوش مصنوعی از قیمت دوج کوین در ۲۰۲۳، ۲۰۲۵ و ۲۰۳۰» با ما درمیان بگذارید.

منبع:bitnation
6 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال
بیت کوین رایگان

با ثبت نام و تکمیل احراز هویت در جشنواره نوبیتکس، بیت کوین هدیه بگیرید!

دریافت هدیه

‫8 نظر

 • بهترین راه کسب در آمد از این بازار فقط گرفتن سود مرکب است . که توی هر بار ترید ۱۰ درصد به ترید قبلیتون اضافه بشه .

 • دوج چند سال اینده به ۱۰/۲۰دلار هم میرسه
  همونجور که زمانی ۰.۰۰۱۵/۰.۰۰۲دلار بود و به ۰.۷۵ رسید
  سه سال پیش دونه ای سی تومن بود الان ۴هزار تومن

 • سه سال پیش که دوج ۴۰ تومن بود تخمین زده بودن تا ۲۰۳۰ به ۱۰۰۰ تومن هم شاید نشده. ولی اتفاقی که افتاد دوج تونست تو یک ماه به ۰.۷۳۹ برسه.
  هیچ وقت هیچ کسی و هیچ هوش مصنوعی نمیتونه بازار رو تحلیل بکنه . چون فومو تو این بازار زیاده.

 • من هرچقدر تلاش میکنم این قسمت رو متوجه نمیشم:

  طبق پیش بینی ها در هفت روز آینده قیمت دوج تا ۰.۰۰۲۲۵۳ دلار افت خواهد داشت

  • این مقدار از قیمت فعلی کسر میش نه اینکه ب این قیمت برسه

 • کلی خندیدم حتما تحلیلگرتون گل بازه

 • گمان نمیکنم ارزی که روزی ۱۵ میلیون توکن ازش میریزه بیرون رشدش ادامه داشته باشه اگر تولید توکنش متوقف نشه سال ۲۰۳۰ تا رتبه ی شصت و پایینتر سقوط میکنه

  • از اتریوم هم توکن میریزه بیرون، دوج سالی پنج درصد افزایش حجم داره که زیاد نیست

 • نمایش کامنت بیشتر

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *