تحلیل بلندمدت قیمت نات کوین: آینده NOT تا سال ۲۰۳۰

۱۹ خرداد ۱۴۰۳
تحلیل بلندمدت قیمت نات کوین: آینده NOT تا سال 2030

قیمت نات کوین افزایش خارق العاده ای را تجربه کرده و ارزش بازار آن از ۲ میلیارد دلار هم گذشته است. این ارز دیجیتال که مدت کمی است آغاز به کار کرده توانسته سرمایه گذاران زیادی را به خود جذب کند. با صعودی شدن احساسات در بازار پیش بینی می شود روند صعودی نات کوین ادامه داشته باشد. با این حال برای پیش بینی دقیق و تخمین مدت زمان دوره صعودی بازار بهتر است از نظر کارشناسان ارز دیجیتال استفاده کنیم.

در این مقاله پیش بینی هوش مصنوعی و کارشناسان درباره آینده نات کوین را مرور کرده ایم تا چشم انداز روشنی برای تصمیم گیری و سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال جدید به شما ارائه کنیم. این مقاله هر ماه به روز رسانی خواهد شد.

قیمت نات کوین عملکرد مثبتی را در کوتاه مدت و بلندمدت داشته است. در یک ماه گذشته رشد عجیب ۲۳۰۶ درصدی اتفاق افتاده است. عملکرد هفتگی این رمزارز با وجود چند کندل نزولی روزانه، عدد خیره کننده مثبت ۶۰ درصد را نشان می دهد.

آینده نات کوین در سال ۲۰۲۴ و پس از آن به عوامل مختلفی بستگی دارد اما در این مقاله سعی می کنیم پیش بینی های جدیدی از چشم انداز آینده نات کوین را ارائه کنیم تا به شما در تصمیم گیری برای خرید و نگهداری بلندمدت این ارز دیجیتال کمک کند.

نات کوین چیست؟

ارز دیجیتال نات کوین که با حروف اختصاری NOT شناخته می شود یک میم کوین است که بر بستر بلاک چین تن ساخته شده و توسط پلتفرم تلگرام پشتیبانی می شوداست. این ارز دیجیتال که با ایردراپ خود به صورت بازی توانست کاربران زیادی را جذب کند، پس از فهرست شدن در صرافی های معتبری همچون بایننس، روند صعودی فضایی در پیش گرفته و دارندگان خود را به سود قابل توجهی رسانده است.

قیمت فعلی نات کوین چقدر است؟

به چپ و راست بکشید.
نام ارز دیجیتال Notcoin (Notcoin)
نام اختصاری NOT
قیمت Notcoin ۰.۰۱۵۴ دلار
رتبه در سایت کوین مارکت کپ ۵۲
حجم معاملات روزانه ۷۷۳,۵۸۱,۲۹۰ دلار
عرضه ی کل ۱۰۲,۷۰۱,۰۳۳,۷۶۹ دلار
مقدار در گردش ۱۰۲,۷۰۱,۰۳۳,۷۶۹ دلار
وب سایت رسمی https://notco.in/
وایت پیپر https://cdn.joincommunity.xyz/notcoin/Notcoin_Whitepaper.pdf

تحلیل بلندمدت قیمت نات کوین

تحلیل میهن سیگنال نشان می دهد احساسات بازار این رمزارز اکنون صعودی است و شاخص ترس و طمع در سطح ۷۳ یعنی وضعیت طمع قرار دارد. طبق سایت تریدینگ ویو اندیکاتورهای تکنیکال سیگنال فروش صادر کرده اند اما میانگین های متحرک وضعیت صعودی قوی را نشان داده و در مجموع خرید را پیشنهاد می کنند.

نمودار روزانه قیمت نات کوین / تتر

نمودار روزانه قیمت نات کوین / تتر

بر اساس داده های سایت کریپتوپولیتن، پیش بینی شده قیمت نات کوین در سال جاری حداکثر تا ۰.۰۲۸۹۶ دلار رشد کند. در این صورت میانگین قیمت ۰.۰۲۲۵ دلار خواهد بود.

کارشناسان تخمین زده اند در سال ۲۰۲۵ قیمت نات می تواند تا حداکثر ۰.۰۲۵۹ دلار پیشروی کند. حداقل قیمت در سال آینده نیز ۰.۰۲۱۷ دلار در نظر گرفته شده است.

پیش بینی شده در سال ۲۰۲۶ نات کوین در بازه ۰.۳۱۸ تا ۰.۰۳۶۸ دلار نوسان کند. همچنین حداقل و حداکثر قیمت برای سال ۲۰۲۷ به ترتیب ۰.۰۴۶۸ و ۰.۰۵۴۹ دلار برآورد شده است.

طبق محاسبات کارشناسان، در سال ۲۰۲۸، پایین ترین قیمت سالانه ۰.۰۶۸۶ دلار و بالاترین سطح ۰.۰۸۱۱ دلار خواهد بود. در ادامه روند صعودی نات کوین، پیش بینی شده در سال ۲۰۲۹ قیمت از ۰.۱ دلار هم عبور کند. برای این سال بازه قیمتی ۰.۰۱۰۰۷ تا ۰.۱۱۹۳ دلار برآورد شده است. انتظار می رود در سال ۲۰۳۰ قیمت بین ۰.۱۴۷۳ تا ۰.۱۷۳۸ دلار متغیر باشد.

آیا خرید نات کوین سرمایه گذاری خوبی است؟

نات کوین در عمر کوتاه خود توانسته افزایش خیره کننده ای را در معیارهای مختلف تجربه کند. با توجه به اینکه این میم کوین توسط شبکه تن پشتیبانی می شود احتمالا روند توسعه خود را حفظ خواهد کرد. با توجه به الگوهای تاریخی و در نظر گرفتن احساسات بازار می توان نات کوین را یکی از گزینه های خوب سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۴ محسوب کرد زیرا پیش بینی کارشناسان نشان می دهد در سال های آینده قیمت این ارز دیجیتال افزایش خواهد یافت.

پیش بینی بلندمدت قیمت نات کوین امیدوارکننده است. با این حال این پیش بینی ها بر اساس تحلیل داده های تاریخی ارائه شده و ممکن است با تغییر شرایط بازار به وقوع نپیوندند. در این شرایط بهترین کار در نظر گرفتن بازار و توجه به اخبار و توسعه های مؤثر بر قیمت است.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل بلندمدت قیمت نات کوین: آینده NOT تا سال ۲۰۳۰» با ما درمیان بگذارید.

منبع:cryptopolitan
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *