تحلیل بلندمدت قیمت تن کوین: آینده TON تا سال ۲۰۳۰

۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳
تحلیل بلندمدت قیمت تن کوین: آینده TON تا سال 2030

قیمت تن کوین روند رو به رشدی داشته و سرمایه گذاران زیادی را به خود جذب کرده است. با مثبت شدن احساسات در بازار پیش بینی می شود روند صعودی تن کوین ادامه داشته باشد. با این حال برای پیش بینی دقیق و تخمین مدت زمان دوره صعودی بازار بهتر است از نظر کارشناسان ارز دیجیتال استفاده کنیم.

در این مقاله پیش بینی هوش مصنوعی و کارشناسان درباره آینده تن کوین را مرور کرده ایم تا چشم انداز روشنی برای تصمیم گیری و سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال نسبتا جدید به شما ارائه کنیم. این مقاله هر ماه به روز رسانی خواهد شد.

قیمت تن کوین عملکرد مثبتی را در کوتاه مدت و بلندمدت داشته است. در یک سال گذشته رشد ۲۷۷ درصدی اتفاق افتاده و از ابتدای سال ۲۰۲۴ هم روند صعودی باعث رشد ۲۰۱ درصدی این ارز دیجیتال شده است. عملکرد ۶ ماهه این رمزارز عدد خیره کننده مثبت ۲۰۰ درصد را نشان می دهد در حالی که عملکرد هفتگی و روزانه این ارز دیجیتال هم مثبت بوده است. تنها آمار منفی مربوط به عملکرد ماهانه بوده که عدد منفی ۳ درصد را ثبت کرده است. برای این ارز دیجیتال جوان عملکرد ۵ ساله مثبت ۲۵۱ درصد نیز به ثبت رسیده است.

آینده تن کوین در سال ۲۰۲۴ و پس از آن به عوامل مختلفی بستگی دارد اما در این مقاله سعی می کنیم پیش بینی های جدیدی از چشم انداز آینده تن کوین را ارائه کنیم تا به شما در تصمیم گیری برای خرید و نگهداری بلندمدت این ارز دیجیتال کمک کند.

تن کوین چیست؟

ارز دیجیتال تن کوین که با حروف اختصاری TON شناخته می شود ارز اختصاصی پلتفرم بلاک چین تن و ارز دیجیتال رسمی پلتفرم تلگرام است. این پلتفرم مقیاس پذیر و ایمن، پردازش تعداد زیادی از تراکنش ها را به سرعت انجام می دهد و کاربرپسند بودن از ویژگی های اصلی آن محسوب می شود.

ارز دیجیتال تن به منظور پرداخت در بلاک چین تن و ایمن سازی آن استفاده می شود.

قیمت فعلی تن کوین چقدر است؟

به چپ و راست بکشید.
نام ارز دیجیتال Toncoin (Toncoin)
نام اختصاری TON
قیمت Toncoin ۶.۲۶ دلار
رتبه در سایت کوین مارکت کپ ۸
حجم معاملات روزانه ۱۷۰,۲۹۷,۴۹۹ دلار
عرضه ی کل ۵,۱۰۶,۷۷۲,۷۷۲ دلار
مقدار در گردش ۳,۴۷۴,۴۸۶,۳۴۴ دلار
وب سایت رسمی https://ton.org/
وایت پیپر https://ton.org/whitepaper.pdf

تحلیل بلندمدت قیمت تن کوین

تحلیل میهن سیگنال نشان می دهد احساسات بازار این رمزارز اکنون صعودی است. ساخص حرص و طمع در سطح ۵۶ یعنی وضعیت طمع قرار دارد و قیمت امروز ۲.۴۸ درصد رشد کرده است.

اندیکاتورهای تکنیکال سیگنال خرید صادر کرده اند زیرا میانگین های متحرک وضعیت صعودی را نشان داده و در مجموع خرید قوی را پیشنهاد می کنند. در مقابل، اوسیلاتورها وضعیت خنثی دارند.

نمودار روزانه قیمت تن کوین / تتر

نمودار روزانه قیمت تن کوین / تتر. برای مشاهده نمودار در اندازه بزرگ روی آن کلیک کنید.

بر اساس داده های سایت کوین کودکس، پیش بینی شده قیمت تن کوین تا ۱۱ ژوئن ۲۰۲۴ با رشد ۲۲۷ درصدی به ۲۲.۶۳ دلار برسد. با در نظر گرفتن نوسان ۹.۴۰ درصدی در ۳۰ روز گذشته، روند صعودی فعلی و احساسات صعودی بازار به نظر می رسد اکنون زمان مناسبی برای خرید تن کوین باشد.

کارشناسان تخمین زده اند در سال ۲۰۲۴ قیمت TON می تواند تا حداکثر ۳۲.۵۹ دلار پیشروی کند. حداقل قیمت در سال آینده نیز ۶.۹۰ دلار در نظر گرفته شده است.

پیش بینی شده در سال ۲۰۲۶ تن کوین در بازه ۵.۷۶ تا ۱۸.۳۱ دلار نوسان کند. همچنین حداقل و حداکثر قیمت برای سال ۲۰۲۷ به ترتیب ۶.۳۱ و ۱۲.۹۲ دلار برآورد شده است.

طبق محاسبات کارشناسان، در سال ۲۰۲۸، پایین ترین قیمت سالانه ۹.۳۲ دلار و بالاترین سطح ۲۱.۹۸ دلار خواهد بود. در ادامه روند صعودی تن کوین، پیش بینی شده در سال ۲۰۲۹ قیمت از ۴۰ دلار هم عبور کند. برای این سال بازه قیمتی ۱۷.۶۱ تا ۴۳.۸۵ دلار برآورد شده است. انتظار می رود در سال ۲۰۳۰ قیمت بین ۱۷.۳۸ تا ۲۸.۱۸ دلار متغیر باشد.

آیا خرید تن کوین سرمایه گذاری خوبی است؟

تن کوین در طی ۵ سال گذشته روند صعودی خود را حفظ کرده و با توسعه شبکه خود قصد دارد به این روند ادامه دهد. با توجه به الگوهای تاریخی و در نظر گرفتن احساسات بازار می توان تن کوین را یکی از گزینه های خوب سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۴ محسوب کرد زیرا پیش بینی کارشناسان نشان می دهد در سال های آینده قیمت این ارز دیجیتال افزایش خواهد یافت.

پیش بینی بلندمدت قیمت تن کوین امیدوارکننده است. با این حال این پیش بینی ها بر اساس تحلیل داده های تاریخی ارائه شده و ممکن است با تغییر شرایط بازار به وقوع نپیوندند. در این شرایط بهترین کار در نظر گرفتن بازار و توجه به اخبار و توسعه های مؤثر بر قیمت است.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل بلندمدت قیمت تن کوین: آینده TON تا سال ۲۰۳۰» با ما درمیان بگذارید.

منبع:coincodex
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *