تحلیل بلندمدت قیمت آپتوس: آینده APT تا سال ۲۰۳۳

۰۷ فروردین ۱۴۰۳
تحلیل بلندمدت قیمت آپتوس: آینده APT تا سال 2033

دوره زمانی سال ۲۰۲۴ تا ۲۰۳۳ یک دوره حیاتی برای آپتوس است چراکه می تواند نقش خود را به عنوان یک بلاک چین معتبر تثبیت کند.  با تغییر سریع شرایط بازار، پیشرفت های فناورانه و پذیرش بیشتر، مسیر آپتوس در آینده درحشان خواهد بود. به همین دلیل قصد داریم در این مقاله با بررسی وضعیت قیمت آپتوس، چشم انداز آن در آینده را مورد تحلیل قرار دهیم.

قیمت آپتوس با نوسان زیادی همراه بوده است. با این حال عملکرد هفتگی، یک ماهه، شش ماهه و حتی یک ساله این ارز دیجیتال مثبت بوده است. در ۵ سال گذشته هم عملکرد مثبت ۱۶۸۷ درصدی برای این رمزارز به ثبت رسیده است.

آینده آپتوس در سال ۲۰۲۴ و پس از آن به عوامل مختلفی بستگی دارد اما در این مقاله سعی می کنیم پیش بینی های جدیدی از چشم انداز آینده آپتوس را ارائه کنیم تا به شما در تصمیم گیری برای خرید و نگهداری بلندمدت این ارز دیجیتال کمک کند. این مقاله هر ماه آپدیت خواهد شد و جدیدترین پیش بینی ها ارائه خواهد شد.

آپتوس چیست؟

ارز دیجیتال آپتوس که با حروف اختصاری APT شناخته می شود ارز اختصاصی پلتفرم بلاک چین آپتوس است. این پلتفرم قراردادهای هوشمند با استفاده از زبان برنامه نویسی موو تراکنش های ماشین مجازی را اجرا می کند. ویژگی منحصر به فرد آپتوس، قابلیت اجرای تراکنش های موازی و انجام بیش از ۱۶۰۰۰۰ تراکنش در ثانیه است.

این بلاک چین لایه اول بر روی مقیاس پذیری، امنیت و اعتبار تمرکز کرده است و با مکانیسم اثبات سهم فعالیت می کند.

قیمت فعلی آپتوس چقدر است؟

به چپ و راست بکشید.
نام ارز دیجیتال Aptos (Aptos)
نام اختصاری APT
قیمت Aptos ۹.۸۱ دلار
رتبه در سایت کوین مارکت کپ ۲۴
حجم معاملات روزانه ۱۳۴,۰۸۶,۸۳۱ دلار
عرضه ی کل ۱,۰۹۱,۹۱۰,۰۸۸ دلار
مقدار در گردش ۴۲۵,۴۸۶,۱۸۲ دلار
وب سایت رسمی https://aptosfoundation.org
وایت پیپر https://aptosfoundation.org/whitepaper

تحلیل بلندمدت قیمت آپتوس

با آزادسازی ۲۴.۸۴ میلیون توکن APT ذخیره در گردش این ارز دیجیتال در ماه مارس ۶.۲۹ درصد افزایش یافت. یک آزادسازی دیگر در ماه آوریل در پیش است و این برخی سرمایه گذاران را نگران کرده است.

قیمت آپتوس بازیابی خود را در اکتبر ۲۰۲۳ آغاز کرد. در ۱۲ ماه گذشته قیمت ۳۵.۵۵ درصد و در ۳۰ روز گذشته ۷۲.۴۰ درصد رشد داشته است.

نمودار روزانه قیمت آپتوس / تتر

نمودار روزانه قیمت آپتوس / تتر

اندیکاتور مکدی مومنتوم مثبت با پامپ قیمت در هفته گذشته را نشان می دهد. RSI در محدوده خنثی قرار دارد و در دو ماه گذشته در این بازه حفظ شده است.

طبق پیش بینی های سایت کریپتوپولیتن، قیمت آپتوس در سال ۲۰۲۴ تا حداکثر  ۱۹.۱۰ دلار افزایش خواهد داشت. در سال ۲۰۲۵ قیمت می تواند بین حداقل و حداکثر  ۲۲.۱۳ و ۲۷.۸۲ دلار نوسان کند.

کارشناسان تخمین زده اند در سال ۲۰۲۶ ارزش آپتوس با عبور از سطح ۳۲ دلار به حداکثر ۳۸.۴۷ دلار برسد. میانگین قیمت در سال ۲۰۲۷، ۵۳.۰۳ دلار برآورد شده و انتظار می رود در این سال قیمت بین ۵۱.۳۲ و  ۵۸.۱۶ دلار متغیر باشد.

همچنین حداکثر قیمت در سال ۲۰۲۸، ۹۰.۴۸ دلار و حداقل قیمت ۷۴.۹۳ دلار خواهد بود. برای سال ۲۰۲۹ میانگین قیمت ۱۱۰.۸۸ دلار پیش بینی شده است.

انتظار داریم در سال ۲۰۳۰ ارزش آپتوس در محدوده ۱۵۶.۶۶ تا ۱۸۷.۴۱ دلار متغیر باشد. میانگین قیمت در این سال ۱۶۱.۰۹ دلار  محاسبه شده است.

طبق پیش بینی های میهن سیگنال، قیمت در سال های بعد هم به صعود خود ادامه خواهد داد و در سال ۲۰۳۱ می تواند با عبور از سطح مهم ۲۰۰ دلار به حداکثر ۲۷۰ دلار دست پیدا کند. بر این اساس، در سال ۲۰۳۲ حداکثر قیمت ۳۹۷.۸۴ دلار و در سال ۲۰۳۳، ۵۸۸.۳۶ دلار خواهد بود.

آیا خرید آپتوس سرمایه گذاری خوبی است؟

آپتوس جایگاه خود را در دنیای ارز دیجیتال پیدا کرده و ماهانه بیش از ۱.۶ میلیون کاربر فعال و ۴۲۷ میلیون تراکنش دارد.

پیش بینی بلندمدت قیمت آپتوس امیدوارکننده است. با این حال این پیش بینی ها بر اساس تحلیل داده های تاریخی ارائه شده و ممکن است با تغییر شرایط بازار به وقوع نپیوندند. در این شرایط بهترین کار در نظر گرفتن بازار و توجه به اخبار و توسعه های مؤثر بر قیمت است.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل بلندمدت قیمت آپتوس: آینده APT تا سال ۲۰۳۳» با ما درمیان بگذارید.

منبع:cryptopolitan
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

‫2 نظر

  • سلام
    در چندین قسمت بجای اپتوس فانتوم نوشته شد و این تصور ایجاد میشه که مقاله در مورد فانتوم بوده و قیمتهای اپتوس جایگزین شده است. این موضوع باعث میشه که اعتبار و اهمیت مطالب کم بشه

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *