تحلیل قیمت دوج کوین: سیگنال رالی بزرگ | ۲ مرداد

۰۲ مرداد ۱۴۰۲
تحلیل قیمت دوج کوین: سیگنال رالی بزرگ | 2 مرداد

قیمت دوج کوین رفتاری را نشان داده که تحلیل گران را متقاعد کرده رالی صعودی چشمگیری در پیش است.

تحلیل گری به نام علی مارتینز در توئیتر مدعی شده که آخرین باری که در نمودار هفتگی یک الگوی مثلث نزولی تشکیل شده، قیمت رشد انفجاری ۲۳۲۰۰ درصدی را تجربه کرده است. اگر تاریخ تکرار شود باید منتظر یک رالی دیگر باشیم. اما برای تایید این موضوع باید منتظر تثبیت قیمت بالاتر از مقاومت ۰.۸۰ دلار بمانیم.

تحلیل قیمت روزانه دوج کوین

در نمودار روزانه یک نقطه تعیین کننده وجود دارد. الگوی مثلث صعودی نشان دهنده تغییر روند است. دوج کوین باید این الگو را با ادامه دادن به سیر صعودی خود و شکستن مقاومت ۰.۰۷۵ دلار تایید کند. این سطح یک مانع محکم در گذشته بوده و سه بار تلاش برای شکستن آن تا کنون ناموفق بوده است.

نمودار روزانه قیمت دوج کوین / دلار

نمودار روزانه قیمت دوج کوین / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز بزرگ روی آن کلیک کنید.

اما در صورتی که شکسته شدن آن با موفقیت همراه شود، اولین مانع در ۰.۰۷۸۳ دلار خواهد بود که سطح ۲۳.۶ درصد ریتریسمنت فیبوناچی است. اگر DOGE از این مقاومت هم عبور کند، افزایش تا ۰.۰۹۳۶ دلار واقع بینانه ترین سناریو خواهد بود. این سطح توسط سطح ۳۸.۲ درصد ریتریسمنت فیبوناچی ایجاد شده است.

طبق تحلیل میهن سیگنال، اهداف صعودی بعدی ۰.۱۰۳۶ دلار (سطح ۵۰ درصد فیبوناچی)، ۰.۱۱۸۶ دلار (سطح ۶۱.۸ درصد فیبوناچی) و ۰.۱۳۶۳ دلار ( سطح ۷۸.۶ درصد ریتریسمنت فیبوناچی) هستند. در نهایت هم سطح ۰.۱۵۹۱ دلار که قبلا در نوامبر ۲۰۲۲ فتح شده بود بالاترین هدف ممکن است. البته احتمال شدت گرفتن فشار فروش در این سطح نیز وجود دارد.

اکنون قیمت در محدوده ۰.۰۷ دلار قرار دارد و افت به زیر ۰.۰۷ دلار می تواند الگوی مثلث صعودی را باطل کند. اگر این اتفاق بیفتد، اولین هدف خرس ها سطح ۰.۰۶۳۶ دلار و سپس کف سالانه ۰.۰۵۳۶ دلار خواهد بود.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت دوج کوین: سیگنال رالی بزرگ | ۲ مرداد» با ما درمیان بگذارید.

منبع:newsbtc
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *