چشم انداز نوسانات دوج کوین و شیبا اینو در آغاز هفته

۰۲ مرداد ۱۴۰۲
چشم انداز نوسانات دوج کوین و شیبا اینو در آغاز هفته

بازار ارزهای دیجیتال بار دیگر زمینه را برای نوسانات هیجان انگیز فراهم کرده است! زیرا میم کوین های دوج کوین و شیبا اینو درست از ابتدای هفته مورد توجه قرار گرفته اند. بر اساس گزارشی از Santiment، این دو توکن در حال تجربه تغییرات سریع ارزش بازار هستند. این تغییرات به دلیل حجم بالای فعالیت های اجتماعی تقویت می شود.

این هفته با افزایش جزئی ارزش بازار DOGE و SHIB آغاز شد. با این حال، این شور و نشاط به سرعت با رکود گسترده‌تری مواجه شد. زیرا کل بازار کریپتو کاهش بیش از ۱.۶ درصدی را تجربه کرد و ارزش کل سرمایه ۱۸ میلیارد دلاری را از بین برد.

جالب اینجاست که قبل از شروع این فلش، Santiment هشدار داد که چنین سطوح بالای فعالیت اجتماعی می‌ تواند نشانه ‌ای از اوج ‌های موقتی باشد، و اینطور شد.

تحولات دوج کوین و شیبا اینو

توکن شیبا اینو ضربه شدیدتری خورد و یک شمع قرمز قابل توجه در نمودار ایجاد کرد. این توکن ۴.۳ درصد سقوط کرد. این سقوط آن را به منطقه قرمز هل داد. در گوشه دیگر، علیرغم شرایط آشفته بازار، دوج کوین توانست در منطقه سبز باقی بماند و با ۳ درصد بالاتر از قیمت اول روز معامله شود.

شایان ذکر است که هجوم فعالیت اجتماعی Dogecoin امروز بسیار بیشتر از شیبا اینو بود که ظاهراً تأثیری بر قیمت‌ها داشت. با این وجود، حتی DOGE نیز نتوانست از رکود عمومی فرار کند.

قابل توجه است که دوج کوین و شیبا اینو هر دو به معامله با بیت کوین (BTC) ادامه می دهند. این نشان می دهد که احساسات اجتماعی پیرامون این میم کوین ها در بحبوحه اقدامات ناگهانی و بی ثبات قیمت که در بازار ارزهای دیجیتال مشاهده می شود، ثابت مانده یا احتمالاً حتی در حال رشد است.

منبع:u.today
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • فقط وسیله شد برای دزدان آمریکا تا از مردم دزدی بکنند دزد اصلی فدرال رزرو و حکومت آمریکا هستش لعنت خدا بر دزدان .لعنت خدا بر حکومت کثیف آمریکا .لعنت خدا بر ایلان ماسک

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *