نهنگ های دوج کوین، امواج دریای دوج را خروشان کردند!

۳۱ تیر ۱۴۰۲
نهنگ های دوج کوین، امواج دریای دوج را خروشان کردند!

دوج کوین اخیراً در رادار بسیاری از سرمایه‌گذاران رمزارز قرار گرفته است، شاهکاری که دوج از آن به نفع خود اسفاده می کند. بر اساس معیارهای IntoTheBlock (ITB)، میزان کلی انباشت نهنگ های Dogecoin در طول یک هفته تا به امروز (WTD) به طور قابل توجهی افزایش یافت.

بر اساس گزارشات ITB، تراکنش های نهنگ های DOGE از ۷۷۰ تراکنش در ۱۶ ژوئیه به بالاترین سطح فعلی ۱۳۰۰ امروز رسید. تراکنش‌های بزرگ در این پلتفرم تحلیلی به عنوان معاملاتی با ارزش بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار تعریف می‌ شوند.

دوج کوین دارای یک جامعه ویژه است که هنوز اعتقاد دارند که دوج می تواند به بالای ۱ دلار در هر توکن برسد. این رویداد احساسات بسیاری از این معتقدان بزرگ را برانگیخت تا به خرید بیشتر ادامه دهند.

در زمان نگارش این مقاله از میهن سیگنال، Dogecoin پس از ثبت ۱.۳۶ درصد رشد یک شبه به قیمت ۰.۰۷۲۵۹ دلار رسید. متریک تراکنش های بزرگ با افزایش شدید حجم معاملات تکمیل می‌ شود که بیش از ۴۳ درصد افزایش یافته است.

دوج کوین همچنان سبز است

Dogecoin ثابت کرده است که در میان سایر میم کوین ها، تحولات مثبتی دارد. به عنوان اولین و بزرگترین میم کوین، Dogecoin نسبت به همتایان خود منحنی رشد چشمگیرتری را حفظ کرده است. با وجود این احتمال اینکه ارزش بازار آن بتواند به هر شکلی از افزایش قیمت طبیعی یا ناشی از تقاضای سایر خریداران پاسخ دهد، کمتر است.

دوج کوین با وجود ایلان ماسک، در میان سایر میم کوین ها طرفداران بیشتری در سراسر جهان دارد و این پتانسیل بالای رشد آن را نشان می دهد.

منبع:u.today
5 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *