نهنگ ها ۱.۲ میلیارد دوج کوین منتقل کردند

۲۲ بهمن ۱۴۰۱
نهنگ ها ۱.۲ میلیارد دوج کوین منتقل کردند

نهنگ ها ۱.۲ میلیارد دلار دوج کوین از کیف پول های برتر به آدرس های ناشناخته در شبکه منتقل شد.

Dogecoin در ۷ روز گذشته حرکت زیادی را ثبت نکرد. اما به نظر می ‌رسد که مهم ترین نهنگ ‌های ارز دیجیتال تحت تأثیر کاهش قیمت اخیر دوج قرار نگرفتند. WhaleAlert  در یک سری توییت‌ حرکات بازار را گزارش داد.

انتقال ۱.۲ میلیارد دوج کوین توسط نهنگ ها

به نقل از  WhaleAlert 1.2 میلیارد DOGE به ارزش ۹۹,۲۴۱,۵۹۳ دلار در ساعات اخیر به کیف‌ پول ‌های «ناشناخته» منتقل شد. سه انتقال متوالی پس از این اتفاق افتاد که این ارز دیجیتال ضررهای زیادی را در ۲۴ ساعت اخیر ثبت کرد. هر کدام از این انتقال ها حاوی ۴۰۰ میلیون دوج کوین بودند.

طبق آمار میهن سیگنال، در زمان نگارش این مقاله، DOGE  در ۲۴ ساعت اخیر بیش از ۰.۸۷٪ از ارزش خود را از دست داده است. در حال حاضر این میم کوین در حدود ۰.۰۸۱۳۶ دلار معامله می شود. تمامی سودهای افزایش قیمت اخیر این میم کوین از بین رفت. دوج در هفت روز اخیر ۱۳.۱۱ درصد سقوط کرد. همچنین حجم معاملات ۲۴ ساعته آن با ۴۷.۶۶ درصد کاهش به ۳۹۲ میلیون دلار رسید.

روند حرکت دوج

آخرین افت Dogecoin باعث شد تا معامله گران بار دیگر این سوال را ایجاد کنند که آیا این میم کوین به حال واقعاً قابلیت خارج شدن از بازار نزولی را داشته یا خیر. اگرچه این ارز دیجیتال هنوز بیش از ۶۰ درصد نسبت به پایین‌ ترین حد خود در سال ۲۰۲۱ بیشتر شد، اما نوسانات مداوم، مثبت ماندن آن‌ها را دشوار می‌ کند.

از سوی دیگر، رقبای دوج کوین مانند  Shiba Inu، Baby Doge Coin، BONE  و سایر میم کوین ها روند صعودی داشتند. در ۲۴ ساعت یا ۶۰ روز اخیر، رقبای DOGE با موفقیت از ارزهای دیجیتال پیشرو در بازار پیشی گرفتند.

منبع:کوین گیپ
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *