توییتر X بانی رشد تاریخ قیمت دوج کوین می شود!

۰۴ مرداد ۱۴۰۲
توییتر X بانی رشد تاریخ قیمت دوج کوین می شود!

قیمت دوج کوین به لطف گسترش تبلیغات موثر X (توئیتر) و پیش بینی های تحلیلگران در حال حاضر در روند صعودی قرار دارد.

قیمت دوج در حال حاضر ۱۰.۲٪  افزایش یافت و به ۰.۰۸۲۱۶ دلار رسید. این روند صعودی، روندی است که به طور قابل توجهی به افزایش قیمت کوین های برتر در بازار کریپتو کمک می کند.

عملکرد قابل توجه دوج کوین

عملکرد چشمگیر دوج باعث افزایش ۱۹.۹۹ درصدی این میم کوین در دوره ۷ روزه شده است. این عملکرد در مقایسه با حرکت ‌های ارزهای دیجیتال برتر مانند بیت کوین (BTC) که در هفته گذشته ۲.۰۳ درصد کاهش یافتند، برجسته تر می ‌شود.

طبق اخبار میهن سیگنال، ممکوین ‌های رقیب برتر مانند شیبا اینو و پپه نیز هنوز نتوانستند از دوج پیشی بگیرند و از آن عقب هستند. همانطور که شیب در هفته گذشته ۲.۱۹ درصد افزایش یافت، PEPE نزول ۱۳.۹۷ درصد را تجربه کرد.

دوج کوین در رادار بسیاری از معامله گران و تحلیلگران برتر در توییتر قرار گرفته است. یکی از این تحلیل‌گران  به نام CrediBULL  می گوید دوج باید به جلو حرکت کند. پیش بینی فعلی او در پی نظریات قبلی بود که در آن‌ها با موفقیت پیش‌ بینی می شد که این میم کوین جهش مثبتی خواهد داشت.

به نقل از کوین گیپ، به دلیل میزان نوسانی که به طور خاص در این میم کوین وجود دارد، شرط بندی روی DOGE برای رشد بسیار خطرناک است. با این حال، نگاهی به عوامل بنیادی و بازار هدف فعلی آن نشان می ‌دهد که دوج پتانسیل بالایی برای رسیدن به سطح قیمتی صعودی در کوتاه‌مدت دارد.

حواشی توییتر X

با توجه به اینکه گمانه ‌زنی‌ ها  در مورد تغییر نام توییتر به X در حال رشد هستند، دوج کوین احتمالا نقش مهمی در تحول آینده آن ایفا خواهد کرد. از آنجایی که این اپلیکیشن همه کاره است، X برای پرداخت های دیجیتال، به ویژه Dogecoin، موقعیت مناسبی دارد.

زمان اجرای این پرداخت ها در این اپلیکیشن همچنان معلوم نیست. با این حال سرمایه گذاران زیادی در حال حاضر به استقبال چنین حرکتی از سوی ایلان ماسک و X رفته اند. Dogecoin که از قبل مورد علاقه ایلان ماسک بود، زمانی که توکن اصلی برنامه X شود، یکی از عمیق ترین رشد ها را در تاریخش می‌ تواند تجربه می کند.

اگر شتاب خرید فعلی حفظ شود، می‌ توانیم نقطه مقاومت قیمت دوج کوین را در ۰.۰۹ دلار در کوتاه مدت دوباره تست کنیم.

منبع:کوین گیپ
4 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *