اگر این اتفاق بیفتد، دوج کوین در فوریه به ۳ دلار خواهد رسید!

۱۸ بهمن ۱۴۰۱
اگر این اتفاق بیفتد، دوج کوین در فوریه به 3 دلار خواهد رسید!

در ژانویه، دوج کوین افزایش قیمت قابل توجهی داشت. البته، این دستاوردها به اندازه دستاوردهای سایر رمزارزها قابل توجه نبود، که برای این میم کوین عجیب باشد. اما این موضوع باعث نادیده گرفتن افزایش قیمت این ارز دیجیتال نمی شود.

و حالا پیش بینی قیمت Dogecoin در فوریه ۲۰۲۳ چیست؟ اگر این پیش بینی اتفاق بیفتد، Dogecoin به ۳ دلار خواهد رسید. بیایید نگاهی به آن بیندازیم.

حرکت قیمت دوج کوین در چند هفته گذشته چگونه بوده است؟

نمودار هفتگی دوج کوین

نمودار هفتگی دوج کوین

 

قیمت Dogecoin در هفته‌ های اخیر افزایش قابل توجهی داشت. از ابتدای سال ۲۰۲۳، DOGE از ۰.۰۶۹ دلار به حدود ۰.۰۹۰ دلار رسید. در روند این افزایش، نوسانات شدیدی وجود داشت. با این حال، با وجود افزایش کلی قیمت، این ارز دیجیتال کمتر از بسیاری دیگر از آلتکوین ها پیشرفت داشت.

افزایش قیمت دوج کوین پس از یک دوره پر فراز و نشیب در هفته ‌های پایانی سال ۲۰۲۲ اتفاق افتاد. به‌ ویژه تصاحب توییتر توسط ایلان ماسک، قیمت را به ‌طور قابل توجهی افزایش داد. به دنبال آن، در نتیجه سقوط صرافی FTX قیمت آن به شدت سقوط کرد. از طرفی روند حرکتی دوج در مقایسه با بیت کوین در ژانویه ۲۰۲۳ نسبتا “آرام” بود.

چرا قیمت Dogecoin در هفته‌های اخیر افزایش چشمگیری نداشت؟

قیمت دوج کوین ممکن است در چهار هفته آینده سر به فلک بکشد. با این حال، این قیمت در مقایسه با سایر آلتکوین ها مانند ADA یا SOL، نمی تواند به سرعت رشد کند. در اینجا ما شاهد پدیده ای هستیم که در آن یک ارز دیجیتال خاص پس از افزایش یا نوسانات ناگهانی بزرگ تمایل به آرام شدن دارد.

بنابراین در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۲، افزایش قیمت DOGE کمی جلوتر از کل بازار بود. در نتیجه، قیمت ها ممکن است در ماه ژانویه افزایش چندانی نداشته باشند. به همین دلیل بازار درگیر می شود. با این حال، این نشان دهنده احتمال افزایش مجدد دوج کوین است که شاید بر پیش‌ بینی Dogecoin تأثیر بگذارد.

آیا دوج کوین در ماه فوریه به ۳ دلار می رسد؟

در هفته ‌های آینده، قیمت Dogecoin می ‌تواند در جهت‌های مختلفی حرکت کند. از یک طرف، بازار می تواند به رشد خود ادامه دهد و باعث افزایش سرسام آور قیمت Dogecoin شود. از طرفی دیگر سقوط جزئی یا حتی بزرگ در بازار نیز در هفته های آینده امکان پذیر است.

قیمت Dogecoin می تواند در چند هفته آینده در ۲ جهت مختلف حرکت کند. این تغییرات می توانند بسیار شدید باشند. در حال حاضر بسیار دشوار است که بگوییم کدام سناریو در هفته های آینده محتمل تر است. اگر بازار کلی بهبود پیدا کند، قیمت دوج کوین ممکن است در هفته های آینده افزایش یابد. مطابق این پیش بینی، Dogecoin ممکن است تا پایان فوریه افزایش یابد و به ۰.۱۱-۰.۱۳ دلار برسد.

در سناریوی دوم، بازار یک سقوط قوی ‌تر دیگر را تجربه می ‌کند و قیمت بیت ‌کوین را به ۲۰۰۰۰ دلار یا حتی پایین‌ تر می ‌آورد. اینجا، ما محدوده قیمتی دوج را بین ۰.۰۵ تا ۰.۰۷ دلار را تا پایان فوریه پیش بینی می کنیم.

اقدام جدید ایلان ماسک

حال در اقدامی جالب، توییتر از زمانی که ایلان ماسک این شرکت را خرید، به دنبال راه های جدیدی برای افزایش درآمد است. به نظر می رسد که ماسک به دنبال این است که خدمات توییتر بسیار فراتر از یک پلت فرم رسانه اجتماعی باشد. او قصد دارد توییتر را به یک پلت فرم پرداخت در رقابت با Apple Pay و PayPal تبدیل کند.

به گزارش فایننشال تایمز، این شرکت در تلاش برای اخذ مجوزهای ضروری است تا فعالیت به عنوان یک سرویس پرداخت را آغاز کند. بر اساس این گزارش، استر کرافورد، رئیس مدیریت محصول توییتر، بر روی طراحی سرویس جدید متمرکز است. ماسک قصد دارد توییتر را به یک «اپلیکیشن همه کاره» تبدیل کند.

سیستم پرداخت جدید توییتر به ارزهای فیات و گزینه های پرداخت کمک می کند. در همین حال این شرکت در نظر دارد در آینده ارزهای دیجیتال دیگری نیز به این سیستم پرداخت اضافه کند. این پلتفرم در نهایت با PayPal و حتی Apple Pay رقابت می‌کند. این قابلیت به بازدیدکنندگان امکان می دهد که نه تنها انتظار خرید و فروش از فروشگاه‌ ها را داشته باشند، بلکه وجوه را نیز بین آنها جابه‌جا کنند. این حرکت می تواند باعث قیمت بیشتر دوج کوین در هفته های آینده شود.

آیا سرمایه گذاری در DOGE ارزشمند است؟

Dogecoin  همانطور که پیش بینی های ما برای فوریه نشان می دهد، یک سرمایه گذاری بسیار سوداگرانه است.  پیش بینی روند بازار، به ویژه در این روزها، دشوار است. در نتیجه، اندازه چیزی که ضرر کرده اید سرمایه گذاری کنید تا حداقل ضررتان جبران شود.

به نقل از میهن سیگنال، سرمایه گذاری بلند مدت DOGE نیز امکان پذیر است. دوج کوین تاکنون در بلندمدت به شدت افزایش یافته است. اینجا نیز ریسک بیشتری برای این میم کوین وجود دارد.

منبع:cryptoticker.io
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *