بیداری نهنگ خفته با افزایش قیمت دوج کوین همراه بود

۰۶ تیر ۱۴۰۲
بیداری نهنگ خفته با افزایش قیمت دوج کوین همراه بود

یک آدرس دوج کوین که بیش از ۹ سال غیرفعال بود، سرانجام با افزایش تز در مورد فروش احتمالی از خواب بیدار شد.

ارزش توکن های کیف پول خفته

طبق آمار Whale Alert، این آدرس Dogecoin در ۹.۵ سال گذشته غیرفعال بود. این کیف پول در مجموع شامل ۲,۰۰۲,۴۴۷ توکن DOGE به ارزش تقریبی ۱۳۱,۱۷۸ دلار است.

دلیل اصلی خاموشی آدرس ها ناشناخته است و نظریات زیادی وجود دارد که نمی توان همه آنها را رد کرد. یکی از فرضیات قابل قبول تر این است که صاحبان آدرس ها توکن ها را زودتر دریافت کرده و HODL کرده اند تا قیمت را در طول سال ها افزایش دهند.

با توجه به مدت زمانی که این آدرس خاموش بود، احتمالاً مالکش این توکن ها را پس از راه اندازی دوج کوین در سال ۲۰۱۳ به دست آورده است. قیمت توکن در آن زمان هنوز بسیار پایین بود. طبق آمار CoinMarketCap، قیمت کلی توکن های این این درس در نوامبر ۲۰۱۴ حدود ۴۲۴ دلار بر اساس قیمت ۰.۰۰۰۲۱۱۴ دلار به ازای هر توکن بود.

اگر این فرض HODL درست باشد، آدرس احیا شده سود هنگفتی کسب می کند. این کسب درآمد هنگفت به هر حرکت فروش احتمالی که انجام شود اعتبار می ‌دهد.

آیا قیمت دوج کوین تحت تاثیر قرار خواهد گرفت؟

بیدار شدن مجدد آدرس‌های نهنگ امر غیرعادی نیست و معمولاً تهدیدی برای قیمت فعلی ارز دیجیتال نیستند. در واقع ارزش بازار Dogecoin اکنون ۹ میلیارد دلار است. معادل دلاری توکن های این میم کوین آدرس مورد نظر به اندازه کافی بزرگ نیست که بر قیمت سکه تأثیر بگذارد.

با به روز رسانی خبر بیداری که چند ساعت پیش منتشر، Dogecoin به طور قابل توجهی شاهد احیای قیمت خود بود. در زمان نگارش این مقاله از میهن سیگنال، این ارز دیجیتال با قیمت لحظه ای ۰.۰۶۵۴۴ دلار در حال تغییر است که ۱.۲۴ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافت. در طی هفته گذشته نیز دوج کوین رشد ۶.۱۵ درصدی را به ثبت رساند.

منبع:کوین گیپ
5 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

‫2 نظر

  • در حال حاضر برای اینکه شیبا از روند نزولی خارج شود، لازمه تا حداقل از نقطه ۰.۰۰۹۸ دلار عبور کنه و بالای ۰.۰۱ دلار ثابت بماند.

  • من باید زیر یک ماه ۵۰۰ میلیون تومن باید پرداخت کنم کسی میخره پای خواهشت

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *