ایلان ماسک لوگوی توییتر را از پرنده آبی به “X” تغییر می دهد

۰۲ مرداد ۱۴۰۲
ایلان ماسک لوگوی توییتر را از پرنده آبی به "X" تغییر می دهد

ایلان ماسک امروز تغییر لوگوی توییتر تایید کرد. اوایل امروز این غول فناوری در توییتر خود گفت که “به زودی با برند توییتر خداحافظی خواهیم کرد.” حرف X جایگزین لوگوی پرنده توییتر است. ایکس نام برنامه ‌ای که مدت‌ها پیش ماسک در نظر داشت راه اندازی کند. این برنامه به  «اپلیکیشن همه چیز تمام» معروف است.

ماسک در پاسخ به این سوال که چرا این تغییر در حال حاضر اتفاق می افتد، گفت: “این باید مدت ها پیش انجام می شد.” “ببخشید طولانی شد.”

به نقل از decrypt ایکس برنامه ای است که شبیه به WeChat است. وی چت یکی از رسانه های اجتماعی پرآوازه چین است که برای به عنوان پیام رسان و انجام پرداخت در چین از آن استفاده می شود. وی چت پلتفرمی است که ماسک آشکارا اعلام کرد که می خواهد از آن کپی کند. طراحی و راه اندازی “وی چت برای غرب”، هدفی است که مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا نیز به اشتراک گذاشته است.

Zoe Schiffer، مدیر عامل Platformer، در تردز گزارش داد که ماسک همچنین ایمیلی را برای کارمندان توییتر ارسال کرد که این تغییر را تایید کرده است.

این اولین تغییری نیست که ایلان ماسک در لوگوی توییتر ایجاد می کند. در اواخر سال گذشته، او پرنده آبی را با سگ نمادین شیبا اینو که معرف دوج کوین است، عوض کرد.

این حرکت باعث افزایش بیش از ۲۰ درصدی این میم کوین شد. همچنین به دنبال انجام این آن یک شکایت دسته جمعی ۲۵۸ میلیارد دلاری علیه او طرح شد. این شکایت هنوز هم در جریان است و در آن او به دزدی و تجارت داخلی متهم شده است.

منبع:decrypt.co
9 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

یک نظر

  • من شرکت می کنم

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *