نوسانات قیمت دوج کوین با توییت جدید ایلان ماسک

۲۶ تیر ۱۴۰۲
نوسانات قیمت دوج کوین با توییت جدید ایلان ماسک

قیمت دوج کوین امروز به طور ناگهانی ۳٪ افزایش یافت. قیمت هر دوج تنها در یک دقیقه از ۰.۰۷ دلار به ۰.۰۷۳ دلار رسید. عامل این افزایش قیمت کسی جز ایلان ماسک، میلیاردر مرموز و چهره برجسته تسلا، اسپیس ایکس و توییتر نیست.

ماسک به دلیل رفتارهای عجیب و بازیگوشانه خود با جامعه ارز دیجیتال مشهور است. او در توییتر به سوالی در مورد اینکه گربه را ترجیح می دهد یا سگ پاسخی ساده و در عین حال تاثیرگذار داد.

او در جواب گفت: «دوج».

این واکنش کوتاه و ساده کافی بود تا قیمت توکن همنام دوج پامپ شود.

به نقل از یوتودی، تقریباً بلافاصله بعد از این واکنش در توییتر، حجم معاملات بازار DOGE بالا رفت. معامله گران به نظر می ‌رسد ربات‌ های خرید خودکاری هستند که به‌ دقت برنامه‌ریزی شده ‌اند. این ربات ها با هر گونه اشاره‌ ای به دوج کوین از طرف ایلان ماسک، فعال می شوند.

با این حال، براساس آخرین اخبار ارز دیجیتال، دوباره قیمت ریخت! به طور شگفت انگیزی، تنها سه ساعت پس از این توییت، قیمت Dogecoin در یک نقطه بیش از ۵٪ سقوط کرد. به این ترتیب کل پامپ را ریشه کن کرد و توکن را چند درصد پایین تر برد.

نظریه ای کوتاه در مورد تغییرات دوج کوین

این تغییر غیرمنتظره رویدادها ممکن است به عنوان یک داستان هشدار دهنده باشد. این تغییرات نشان می دهد که تلاش برای معامله این میم کوین بر اساس توییت ها یا اخبار حول و هوش ماسک کاری بیهوده است. طبق آمار میهن سیگنال، الگوهایی که از چنین معاملاتی به وجود می آیند بسیار قابل پیش بینی هستند. آنها این احتمال را افزایش می دهد که فرد به جای رقابت سودآور با ربات های معاملاتی که سریع فعال می‌شوند، به طور قابل توجهی زیان کند. این ربات ها بدون زحمت از چنین روندهایی سوء استفاده می کنند.

منبع:u.today
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *