تحلیل قیمت اتریوم: راه طولانی تا ۲۵۰۰ دلار | ۱۳ خرداد

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
تحلیل قیمت اتریوم: احتمال بریک اوت و صعود | 26 اردیبهشت

در دوم ژوئن، قیمت اتریوم یک کندل ستاره صبح را در مقاومت خط روندی که به تازگی شکسته ثبت کرد. این الگو نشان دهنده ثبات خریداران در سطوح بالا است. این مقاومت حالا به یک حمایت تبدیل شده که نشان می دهد احساسات بازار در حال تغییر از فروش به خرید در کف است. آیا اتریوم می تواند به زودی به ۲۰۰۰ دلار برسد؟
شاخص ترس و طمع در سطح ۵۶ نشانگر خوش بینی افراد به بازیابی قیمت و رالی صعودی است. قیمت در سطح ۱۹۲۲ که همان سطح ۲۳.۶ درصد اکستنشن فیبوناچی است با مقاومت رو به رو خواهد شد.
حجم معاملات روزانه اتر به ۴.۲ میلیارد دلار رسیده که افزایش ۳۱ درصدی را نشان می دهد.
در نمودار روزانه، بریک اوت صعودی از الگوی کنج باعث ریکاوری قیمت شده است. هم اکنون قیمت با افت جزئی در محدوده ۱۹۰۳ دلار در حال معامله است.

تحلیل نمودار روزانه اتریوم

اگر مومنتوم صعودی حفظ شود، احتمال افزایش قیمت تا ۲۰۲۰ و ۲۱۲۰ دلار که سطوح ۳۲.۸ و ۵۰ درصد اکستنشن فیبوناچی هستند وجود دارد. در ادامه، با توجه به طول اصلاح اخیر، اگر مقاومت ۲۱۲۰ به حمایت تبدیل شود، رالی می تواند تا سطح ۱۰۰ درصد فیبوناچی در ۲۵۰۰ دلار ادامه پیدا کند.

نمودار یک روزه قیمت اتریوم / دلار

نمودار یک روزه قیمت اتریوم / دلار. برای مشاهده نمودار در سایز بزرگ روی آن کلیک کنید.

تکمیل الگوی کنج اولین نشانه بازیابی قیمت اتریوم است. اما رسیدن به سطح ۲۵۰۰ دلار نیازمند یک رالی ۳۰ درصدی است که طبق تحلیل میهن سیگنال، احتمال آن در این ماه کم است زیرا هنوز عدم قطعیت در کل بازار وجود دارد. با این حال، سرمایه گذاران باید سطوح ۱۹۲۰، ۲۰۲۰، ۲۱۳۸ و ۲۳۴۰ دلار را تحت نظارت دقیق داشته باشند. شکسته شدن هریک از این مقاومت ها می تواند فرصت ورود تریدرهای علاقه مند باشد.
اندیکاتور RSI در سطح ۵۷ قرار دارد. اگر خط این اندیکاتور بتواند از سطح ۶۰ عبور کند، تایید چشمگیری برای وضعیت صعودی خواهد بود. در مقابل، شکسته شدن حمایت داینامیک ۲۰ و ۵۰ روزه، می تواند همه پیش بینی های صعودی گفته شده در بالا را خنثی کند.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت اتریوم: راه طولانی تا ۲۵۰۰ دلار | ۱۳ خرداد» با ما درمیان بگذارید.

منبع:coingape
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *