اتریوم در سقوط قیمت رکورد شکنی میکند!

۲۹ خرداد ۱۴۰۱
اتریوم رکوردشکنی انحلال 71834 را جشن می گیرد!

همانطور که تحلیلها در بازار Dune Analytics نشان می دهد، اتریوم در فروش گسترده در بازار ارزهای دیجیتال رکوردی را به ثبت رساند. نکته بد این است که این رکوردی نیست که بخواهید در تاریخ تجارت یا سرمایه گذاری خود  به خوبی از آن یاد کنید.

آدرسی که به”c2B3c” ختم می شود، به تازگی بزرگترین انحلال در تاریخ این پلتفرم را تجربه کرده است. این پلتفرم بیش از ۷۱,۸۰۰ موقعیت در نقدینگی به قیمت تقریبی ۹۲۷ دلار در ساعت ۷:۳۹ بعد از ظهر از دست داده است. UTC این رکورد به دلیل سقوط گسترده دومین دارایی بزرگ در بازار انواع ارز دیجیتال به ثبت رسید.

به احتمال زیاد، سرمایه‌ گذاران بودجه ‌ای برای پایین آوردن قیمت انحلال نداشته ‌اند. آنها باید با عواقب ناخوشایند وثیقه ‌گذاری کم مواجه شوند، که برای اکثر فعالان بازار، از جمله سرمایه ‌گذاران نهادی مانند سلسیوس و شرکت سرمایه گذاری سه پیکان(۳AC)، به مشکل تبدیل شده است.

عملکرد قیمت اتریوم بازیکنان بزرگ را از بین می برد

یکی از غیرمنتظره ‌ترین حرکت‌ ها در بازار، سقوط اتریوم به زیر ۹۰۰ دلار بود که قبلاً چیزی غیرممکن تلقی می ‌شد، به خصوص زمانی که اتریوم تقریباً ۵۰۰۰ دلار معامله می ‌شد.

چنین کاهش عظیمی ناشی از یک ورود نقدینگی است که هم در بازارهای مشتقه و هم در بازارهای اوراق رخ داد. با انحلال بیشتر موقعیت های بزرگ، معامله گران و سرمایه گذاران بیشتری موقعیت های(پوزیشن) معمله خود را می بندند و اتریوم خود را با قیمت بازار تخلیه می کنند و قیمت دارایی را حتی پایین تر می برند.

متأسفانه، هیچ اندیکاتوری هیچ نوع جریان ورودی را نشان نمی دهد، که تعجب آور هم نیست؛ زیرا ETH با از دست دادن بیش از ۴۰ درصد از ارزش خود از ۱۰ ژوئن، یکی از بدترین دارایی ها در هر دو بازار مالی و ارزهای دیجیتال است.

در زمان انتشار این پست توسط میهن سیگنال، اتریوم به قیمت ۱۰۳۰ دلار تغییر می کند و با موفقیت به بالای آستانه ۱۰۰۰ دلار بازگشته است. پایین ترین قیمت یک هفته ای در حال حاضر ۸۸۵ دلار است.

8 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

‫2 نظر

  • با این داستانا نمیشه قیمت بیت کوین رو تحلیل کرد

  • سلام دوست عزیزآیاصرافی البانک مشکلی باکاربران ایرانی نداره؟صرافی بای بیت شنیدم هشدارداده برای احرازهویت وریسکی شده ؟ممنونم میشم راهنمایی کنین

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *