راه اندازی توکن جدید کارمزد های اتریوم را افزایش داد

۱۶ تیر ۱۴۰۲
راه اندازی توکن جدید کارمزد های اتریوم را افزایش داد

طبق آمار IntoTheBlock فروشنده ها از افزایش ۵۰ درصدی کارمزدهای اتریوم در این هفته خبر می دهند. ۱۸ درصد از مصرف گاز توسط کاربران توکن VMPX که اخیراً راه اندازی شد، تامین می شود.

«توکن VMPX مشکوک» هزینه‌های اتریوم را افزایش می‌دهد

IntoTheBlock از این توکن جدید را “مشکوک” می نامد. این مقدار از هزینه های Ethereum صرف تولید توکن جدید می شود. مکانیزم آن به کاربران اجازه می دهد خودشان این کار را انجام دهند. IntoTheBlock هیچ دلیل دیگری ارائه نمی دهد که چرا VMPX را “مشکوک” می داند. شاید دلیل آن توجه زیادی است که پس از راه اندازی اخیر به آن جلب شد.

این توکن توسط جک لوین، توسعه ‌دهنده سابق گوگل، که همچنین ارز دیجیتال XEN را تأسیس کرد، راه‌اندازی شد. VMPX در رتبه بندی CoinMarketCap در رتبه ۲۶۸۰ قرار دارد. در حال حاضر پس از افت ۹ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته با قیمت ۰.۰۷۲۸۴ دلار معامله می شود. در همین بازه زمانی، حجم معاملات آن ۴۲ درصد کاهش یافت و در حال حاضر به ۲.۹۴ میلیون دلار رسید.

علاوه بر این، طبق گزارشات Ultrasound.Money، این توکن در ۳۰ درصد از توکن سوزی اتریوم در روز پنجشنبه نقش داشت.

در ۴ جولای، لوین توییت کرد که VMPX “شماره یک فعالیت و مصرف گاز در اتریوم است.”

شبکه Ethereum به سرعت در حال رشد است

به نقل از Santiment  شبکه اتریوم “بی سر و صدا در حال رشد است.” کیف پول های جدید متعدد با سرعت زیادی وارد شبکه می شوند. این فعالیت در نهایت منجر به افزایش سرمایه بازار خواهد شد.

اوایل امروز، ردیاب Whale Alert متوجه تراکنش های عظیم دومین ارز دیجیتال بزرگ، ETH، بین کیف پول های ناشناس شد. همچنین مقدار زیادی نیز از صرافی OKX برداشت شد.

دو انتقال حاوی ۹۱۵۸۸ اتریوم و ۶۰۲۹۵ اتریوم بین آدرس‌های کیف پول ناشناس انجام شد. ارزش آنها به ترتیب ۱۷۴۳۱۱۰۷۶ دلار و ۱۱۶۰۶۷۰۰۷ دلار است. در مجموع ۳۴۵۰۰ ETH از OKX به یک آدرس ناشناس منتقل شد.

در زمان نگارش این مقاله توسط میهن سیگنال، قیمت اتریوم در حال تغییر است و با کاهش ۴.۱۲ درصدی قیمت آن ۱۸۶۱ دلار است.

2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *