از گلدمن ساکس تا کوین بیس

۰۸ اسفند ۱۴۰۰
از گلدمن ساکس تا کوین بیس

راجر بارتلت، بانک سرمایه گذاری جهانی گلدمن ساکس را ترک می کند تا به صرافی ارز دیجیتال کوین بیس بپیوندد. در گلدمن ساکس، او به مدت یک سال مدیر عامل و رئیس مشترک عملیات بین المللی برای بازارهای جهانی بود. قبل از آن، او تقریباً پنج سال رئیس عملیات بین المللی سهام بود. همچنین قبل از پیوستن به گلدمن ساکس، او به مدت شش سال نایب رئیس Credit Suisse بود.

بارتلت جمعه در لینکدین اعلام کرد:

پس از ۱۶ سال در گلدمن ساکس، زمان اقتصاد کریپتو فرا رسیده است. من خوشحالم که اعلام کنم هفته آینده برای اجرای عملیات مالی بین المللی به کوین بیس می پیوندم.

او توضیح داد که اکنون زمان آن رسیده است که از تجربیات خود در گلدمن ساکس استفاده کند. اینگونه می تواند “علاقه خود را برای کمک به فعال کردن نسل بعد اقتصاد ارز دیجیتال” دنبال کند.

کوین بیس یک اپراتور صرافی ارز دیجیتال است که در نزدک هم فهرست شده است. این شرکت که یکی از بهترین صرافی های جهان محسوب می شود، روز جمعه اعلام کرد که تعداد کاربران تایید شده در این پلتفرم به ۸۹ میلیون نفر افزایش یافته است. این در حالی است که تعداد کاربران دارای تراکنش ماهانه در پایان سال گذشته به ۱۱.۴ میلیون نفر رسیده است.

علاوه بر این، اعلام شده حجم معاملات ارز دیجیتال در کوین بیس در سال گذشته بیش از ۸.۵ برابر در مقایسه با سال قبل از آن رشد کرده است و “سهم بازار از حجم معاملات تقریباً در تمام دارایی ها، افزایش یافته است.”

منبع:bitcoin.com
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *