سیگنال های صعودی کاسپا چه چیزی را نشان می دهند؟

۱۵ مرداد ۱۴۰۲
سیگنال های صعودی کاسپا چه چیزی را نشان می دهند؟

کاسپا، ارز دیجیتالی است که امتیاز مهم ۹۹ را در سرمایه گذاری کوتاه مدت قوی از InvestorsObserver دریافت کرده است. الگوهای معاملاتی اخیر آن نشان می دهد که این کریپتو در جهت درستی حرکت می کند و برای سرمایه گذارانی که به دنبال رشد کوتاه مدت هستند جذاب است.

قیمت فعلی کاسپا بالاتر از پایین ترین قیمت ۳۰ روزه خود و بالاتر از قیمت متوسط آن است که نشان دهنده احساسات صعودی در میان معامله گران است. با این حال، ارزش بازار و حجم معاملات آن در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال در حد متوسط در نظر گرفته می شود.

دلیل متوسط بودن ارزش بازار Kaspa این است که بین ۱۰۰ کریپتوی بزرگ که ارزش بازار آنها بالای ۱ میلیارد دلار است، قرار ندارد. KAS در زیر این علامت ۱ میلیارد دلاری قرار دارد، اما در بازار سرمایه گذاری بالای ۱۰۰ میلیون دلار باقی می ماند. این کریپتو به عنوان ارز دیجیتالی برای حفظ ارزش پول و نقدینگی در طول زمان در نظر گرفته شده است. در نتیجه می‌ توان از آن به همان روشی که از ارزهای ثابت استفاده می شود استفاده کرد.

منبع:investorsobserver
5 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

‫2 نظر

  • دوستان درست نیست بگم من خوش حال از مردن مردم غزه نیستم ولی تا جنگ ادامه داره این ارز ها همه بالا میرند این نظرمن هست ولی هیچ چیز منطقی ندارم ولی این همه سلاح باید از را ارز جابه جا و خرید بشه تا ردی نداشته باشند

  • عالی بود ولی با پیشرفت دنیا الان بلو بانک که بانک جدید و پیشرفته ای هست براتون به راحتی پس انداز میکنه بدون اینکه بفهمید خیلی خوبه

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *