بزوس بنیانگذار دوج کوین را در توییتر دنبال می کند!

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
بزوس بنیانگذار دوج کوین را در توییتر دنبال می کند!

جف بزوس اکنون یکی از بنیانگذاران دوج کوین را در توییتر دنبال می کند. این موضوع برای دوج معنی زیادی دارد.

توئیت‌ های متعدد امروز در مورد اینکه بنیانگذار میلیاردر و مدیر عامل سابق آمازون، جف بزوس، شروع به دنبال کردن یکی از بنیانگذاران DOGE، بیلی مارکوس در توییتر کرده است.

آمازون ارز دیجیتال را قبول نمی کند. اگرچه در چند سال گذشته، برای مدتی شایعات این را داشتند. در ماه آوریل، اندی جاسی، مدیرعامل فعلی آمازون به CNBC گفت که این شرکت ممکن است به طور بالقوه فروش NFT ها را آغاز کند.

سال گذشته، در ماه ژوئیه، شرکت فضایی بزوس، Blue Origin، این میلیاردر را به فضا فرستاد. این موضوع اندکی پس از آن که ریچارد برانسون، بنیانگذار ویرجین گالاکتیک، با سفینه خود به فضا رفت، اتفاق افتاد که بزوس را به رقیب ایلان ماسک و اسپیس ایکس او تبدیل می کند، هرچند که دومی هنوز به فضا نرفته است.

ماسک یکی از طرفداران بزرگ دوج کوین است.  پس از معامله اخیر او برای خرید توییتر (که هنوز بسته نشده است)، بسیاری از طرفداران این بلاک چین معتقدند که این میم کوین به هر طریقی در غول رسانه های اجتماعی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

برخی از طرفداران DOGE همچنین معتقدند که دنبال کردن توییتر بیلی مارکوس توسط بزوس معنی زیادی برای DOGE دارد و احتمالاً نشان می دهد که بنیانگذار آمازون در حال علاقه مند شدن به دوج کوین است.

منبع:u.today
2 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
تیم تولید محتوا میهن سیگنال
میکوشیم با تولید بهترین محتوای آموزشی در زمینه ارزهای دیجیتال، سطح محتوای وب فارسی را ارتقا دهیم و این راه ادامه دارد...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *