تحلیل قیمت متیک: هدف بعدی رالی بالاتر از یک دلار| ۲۰ آبان

۲۰ آبان ۱۴۰۲
تحلیل قیمت متیک: هدف بعدی رالی بالاتر از یک دلار| 20 آبان

قیمت پالیگان (MATIC) در تایم فریم روزانه از ۲۲ اکتبر ساختار صعودی داشته اما مقاومت هفتگی ممکن است مانع راه ادامه رالی قیمت متیک شود.

فعالیت نهنگ های متیک در هفته های اخیر افزایش یافته و ارزش بازار آن نیز همراه با رشد قیمت افزایش پیدا کرده است. اندیکاتورها در تایم فریم های بالاتر برتری خریداران را نشان می دهند.

ممکن است یک پولبک از مقاومت های پایین تر از سطح مهم روانی ۱ دلار رخ بدهد. ریتست یک حمایت در تایم فریم بالاتر نیز می تواند فرصت خرید دیگری برای خریداران باشد تا قیمت را بالاتر ببرند.

نمودار روزانه قیمت متیک / تتر

نمودار روزانه قیمت متیک / تتر. برای مشاهده نمودار در اندازه بزرگ روی آن کلیک کنید.

در تایم فریم یک روزه میتیک از ۲۲ اکتبر ساختار صعودی دارد. نه تنها رنج (زرد) شکسته شده بلکه قیمت زیر مقاومت ۰۶۳۷ دلار پیش از رالی ماه نوامبر تقویت شده است.

بر اساس تحلیل میهن سیگنال، اندیکاتور RSI پس از نیمه اکتبر بالاتر از سطح ۵۰ قرار دارد که مومنتوم صعودی شدید را نشان می دهد. اندیکاتور OBV هم در ماه گذشته رشد داشته زیرا حجم خرید ثابت بوده است.

مقاومت های تایم فریم بالاتر در ۰.۸۹ و ۰.۹۷ دلار قرار دارند. اگر متیک در سطح ۰.۸۹ دلار پس زده شود افت تا منطقه بین ۰.۷۵ تا ۰.۸ دلار محتمل خواهد بود. این احتمالا می تواند نسبت ریسک به ریوارد خوبی را برای هدف ۱ دلار و بالاتر ارائه دهد.

فعالیت های توسعه ای در ۶ ماه اخیر با قدرت ادامه داشته و یکی از عواملی است که اعتماد سرمایه گذاران را تقویت کرده است. با این حال، جهش بزرگ در میزان توکن های خوابیده در ۹ نوامبربا افت جزئی از ۰.۶۲ به ۰.۸۱۲ دلار همزمان شد. بالا بودن میزان حرکت توکن های خوابیده می تواند موجب یک موج فروش در روزهای آینده شود.

نسبت MVRV هم از آوریل تا به حال اینقدر بالا نبوده و به این معناست که هولدرها وسوسه خواهند شد که سیو سود کنند و این ممکن است موجب یک پولبک جزئی شود. نمودار سانتیمنت در ۹ وامبر نشان داد والت ها به جمع آوری متیک ادامه داده اند.

چشم انداز ۶ ماهه نشان می دهد سطح ۰.۹۲۵ دلار احتمالا هدف بعدی خواهد بود و لیکوئیدیتی زیادی را ایجاد خواهد کرد. سطوح ۰.۸۸ و ۰.۹۷ دلار هم احتمالا سقف های موقت برای قیمت متیک خواهند بود.

نمودار تایم فریم پایین تر نشان می دهد یک حرکت به بالای ۰.۸۵ دلار و ریتست می تواند فرصت خریدی با هدف ۰.۸۹ و ۰.۹۶ دلار باشد.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «تحلیل قیمت متیک: هدف بعدی رالی بالاتر از یک دلار| ۲۰ آبان» با ما درمیان بگذارید.

منبع:ambcrypto
برای این مطلب رای ثبت نشده
اولین رای دهنده باش!
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
فاطمه عباس زاده
سردبیر بخش تحلیلی میهن سیگنال، مترجم و تحلیلگر در حوزه های مالی، اقتصادی و ارزهای دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *