پپه پس از سقوط ۶۰ درصدی، به رشد ۴۰ درصدی رسید

۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۲
پپه پس از سقوط 60 درصدی، به رشد 40 درصدی رسید

ارز دیجیتال پپه اخیراً پس از افزایش ۷۵۰۰ برابری تنها در چند روز، توجه جامعه رمزارزها را به خود جلب کرده است. این رشد سریع، Pepe را به عنوان یکی از دارایی های دیجیتالی با سریع ترین رشد در سطح جهان تبدیل کرد. با این حال، افت شدید ۶۰ درصدی خیلی زود اتفاق افتاد. این موضوع باعث ایجاد وحشت در بین سرمایه گذاران و دامن زدن به شایعات شد. علی‌ رغم این نگرانی ‌ها، قیمت این میم کوین نسبتاً سریع بهبود یافت و ۴۰ درصد از ارزش خود را به دست آورد.

پپه ممکن است یک سرمایه گذاری خطرناک باشد

اگرچه تغییرات اخیر قیمت Pepe باعث ایجاد علاقه و هیجان زیادی شد، این توکن همچنان یک سرمایه گذاری بسیار سوداگرانه و خطرناک است. یکی از عوامل موثر در این خطر، این است که توسعه دهنده Pepe قادر است به صلاحدید خود  کیف پول ها را در لیست سیاه قرار دهد و عرضه توکن را دستکاری کند. این سطح از کنترل نگرانی هایی را در مورد تمرکز و پتانسیل برای بهره برداری توسط مسئولین پروژه ایجاد می کند.

به نقل از یوتودی، موارد دیگری نیز باعث سوء ظن بیشتر در مورد توزیع عرضه پپه شد. چندین کیف پول درصد قابل توجهی از توکن ها را در خود جای داده اند که به طور همزمان آنها را دریافت کرده اند. این تمرکز عرضه در چند کیف پول منتخب، خطر دستکاری بازار و نوسان قیمت را افزایش می‌دهد. این امر می‌ تواند منجر به زیان چشمگیری برای سرمایه‌ گذاران این توکن توکن شود.

مانند هر ارز دیجیتال دیگری، به ویژه میم کوین ها، سرمایه گذاران باید احتیاط کنند و از قبل تحقیقات کاملی انجام دهند. طبق آمار میهن سیگنال، افزایش و سقوط سریع پپه ماهیت غیرقابل پیش‌ بینی میم کوین ها و پتانسیل نوسانات شدید ارزش را برجسته می‌ کند.

ضروری است که سرمایه گذاران ریسک ‌ها و پاداش ‌های مرتبط با چنین دارایی ‌هایی را در نظر بگیرند. همچنین بر اساس میزان تحمل ریسک فردی و اهداف سرمایه ‌گذاری خود تصمیم ‌گیری کنند.

منبع:u.today
6 نفر این مطلب را پسندیدند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

‫2 نظر

  • Pepe باید حذف بشه ،

  • پبت بول بیبی دوج دوج کوین کاردانو ، شیبا ، دوج ایلان مارس

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *