هفته شگفت انگیز میم کوین ها! نهنگ شیبا اینو تریلیون ها شیب در اختیار دارد!

۱۵ اسفند ۱۴۰۲
هفته شگفت انگیز میم کوین ها! نهنگ شیبا اینو تریلیون ها شیب در اختیار دارد!

میم کوین هایی مانند شیبا اینو، دوج کوین و پپه در کنار بیت کوین در حال افزایش هستند زیرا بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال بهبودی اساسی است. با وجود کاهش اخیر در قیمت دارایی ها، هفته جدید برای memecoin ها، به ویژه Shiba Inu، Dogecoin و PEPE با قدرت شروع شد.

به نقل از zycrypto، روند صعودی ممکوین ها ارتباط تنگاتنگی با عملکرد بیت کوین دارد که برای چهار روز متوالی حرکت خود را بالای ۶۰۰۰۰ دلار حفظ کرده است.

شیبا اینو به عنوان میم کوین با عملکرد برتر در ۷ روز گذشته ظاهر شده است و در سود روزانه، هفتگی و ماهانه از دوج کوین پیشی گرفته است. همچنین به چهارمین ارز دیجیتال پرمعامله در سطح جهان تبدیل شده است.

SHIB در هفته گذشته شاهد افزایش قابل توجه ۲۲۸.۳۶ درصدی با سود ماهانه ۱۴۲ درصدی بوده است که از Dogecoin و سایر ممکوین ها پیشی گرفته است.

نهنگ ناشناس شیبا اینو با ۱.۰۵ تریلیون شیب

نهنگ ها در بازار فعال بوده اند و میزان توکن سوزی شیب در ۲۴ ساعت ۸۸۷ درصد افزایش یافته است. یک نهنگ بزرگ ناشناخته با ۱.۰۵ تریلیون توکن SHIB مشاهده شده است.

فعالیت شبکه در شیباریوم با افزایش قابل توجه ۳۰ درصدی آدرس‌های فعال افزایش یافته است. این رشد در درجه اول از طرف صاحبان حساب های موجود Shibarium است، نه شرکت کنندگان جدید.

سایر memecoin ها مانند Pepecoin، DOGE، BONK و FLOKI نیز افزایش قیمت قابل توجهی را تجربه کرده اند، به طوری که PEPE به بالاترین حد خود رسیده است و DOGE، FLOKI و BONK نیز سودهای چشمگیری را نشان می دهند.

منبع:zycrypto
1 نفر این مطلب را پسندید.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
رای شما ثبت شد!
اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید.
ثبت نظر
صابره براتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *